Plusbog – for dig, der er vild med bøger

Hos Plusbog kan du både handle som gæst og som Plusbog-medlem.

Er du ikke medlem? Du kan altid købe til vores lave normalpriser uden medlemskab.

Plusbog fordelsklub
Plusbog er en fordelsklub med ekstra medlemsrabat på over 250.000 bøger. De lave medlemspriser og billigere fragt gælder kun for medlemmer. Har du ikke et medlemskab, bliver det automatisk lagt i din indkøbskurv, hvis du køber til medlemspris. Denne pris gælder for medlemmer. Medlemskab kun 49 kr/30 dage i løbende abonnement - afmeld når du har lyst.
Se alle fordele her


Plusbog – for dig, der er vild med bøger

Hos Plusbog kan du både handle som gæst og som Plusbog-medlem.

Er du ikke medlem? Du kan altid købe til vores lave normalpriser uden medlemskab.

Plusbog fordelsklub
Plusbog er en fordelsklub med ekstra medlemsrabat på over 250.000 bøger. De lave medlemspriser og billigere fragt gælder kun for medlemmer. Har du ikke et medlemskab, bliver det automatisk lagt i din indkøbskurv, hvis du køber til medlemspris. Denne pris gælder for medlemmer. Medlemskab kun 49 kr/30 dage i løbende abonnement - afmeld når du har lyst.
Se alle fordele her


Medlemskab
49,-
30
/ dage
Plusbog logo

A Midlife Cyclist

A Midlife Cyclist

The second heartfelt and inspirational story of Rachel Cullen's marathon journey with mental health. Perfect for readers who enjoyed Bryony Gordon's Mad Girl and Mike Carter's One Man And His Bike.
Vælg format: Hvad er forskellen
Spar 28 kr
140 kr
  • Denne pris gælder for medlemmer. Medlemskab kun 49 kr/30 dage i løbende abonnement - afmeld når du har lyst.
  • Få altid de nyeste bøger, bestsellers og mere end 250.000 bøger til ekstra lave priser.
  • Lavere fragtpriser.
BEMÆRK! Bogen er på Engelsk
168 kr
For dig der ikke ønsker medlemskab.
Leveringstid: 5 - 7 hverdage
90 dages returret
Anmeld bogen

Beskrivelse af A Midlife Cyclist

The second heartfelt and inspirational story of Rachel Cullen's marathon journey with mental health. Perfect for readers who enjoyed Bryony Gordon's Mad Girl and Mike Carter's One Man And His Bike.
Detaljer
Sprog:
Engelsk
ISBN-13:
9781788701846
Forlag:
Bonnier Books Ltd
Forfatter(e):
ISBN-10:
1788701844
Indbinding:
Paperback
Sider:
336
Udg. Dato:
20 feb 2020
Oplagsdato:
20 feb 2020
Udgave:
Dimensioner:
B: 199mm H: 129mm D: 25mm
Boganmeldelser · A Midlife Cyclist
Rachel Cullen
Vær den første til
at anmelde bogen
Skriv en boganmeldelse & VIND
Hver måned udvælger vi 3 vindere:
Den der har skrevet flest anmeldelser
Den, der har skrevet den bedste
Vi trækker lod blandt alle nye anmeldelser