Plusbog – for dig, der er vild med bøger

Hos Plusbog kan du både handle som gæst og som Plusbog-medlem.

Er du ikke medlem? Du kan altid købe til vores lave normalpriser uden medlemskab.

Plusbog fordelsklub
Plusbog er en fordelsklub med ekstra medlemsrabat på over 250.000 bøger. De lave medlemspriser og billigere fragt gælder kun for medlemmer. Har du ikke et medlemskab, bliver det automatisk lagt i din indkøbskurv, hvis du køber til medlemspris. Denne pris gælder for medlemmer. Medlemskab kun 49 kr/30 dage i løbende abonnement - afmeld når du har lyst.
Se alle fordele her


Plusbog – for dig, der er vild med bøger

Hos Plusbog kan du både handle som gæst og som Plusbog-medlem.

Er du ikke medlem? Du kan altid købe til vores lave normalpriser uden medlemskab.

Plusbog fordelsklub
Plusbog er en fordelsklub med ekstra medlemsrabat på over 250.000 bøger. De lave medlemspriser og billigere fragt gælder kun for medlemmer. Har du ikke et medlemskab, bliver det automatisk lagt i din indkøbskurv, hvis du køber til medlemspris. Denne pris gælder for medlemmer. Medlemskab kun 49 kr/30 dage i løbende abonnement - afmeld når du har lyst.
Se alle fordele her


Medlemskab
49,-
30
/ dage
Plusbog logo

It All Comes Down to This

It All Comes Down to This

A powerful middle grade coming-of-age novel set in a slowly integrating upper middle class Los Angeles neighborhood in the summer of 1965, from a Coretta Scott King Honor Award-winning author. Perfect... læs mere
Vælg format: Hvad er forskellen
Spar 16 kr
73 kr
  • Denne pris gælder for medlemmer. Medlemskab kun 49 kr/30 dage i løbende abonnement - afmeld når du har lyst.
  • Få altid de nyeste bøger, bestsellers og mere end 250.000 bøger til ekstra lave priser.
  • Lavere fragtpriser.
BEMÆRK! Bogen er på English
89 kr
For dig der ikke ønsker medlemskab.
Leveringstid: 5 - 7 hverdage
90 dages returret
Anmeld bogen

Beskrivelse af It All Comes Down to This

A powerful middle grade coming-of-age novel set in a slowly integrating upper middle class Los Angeles neighborhood in the summer of 1965, from a Coretta Scott King Honor Award-winning author. Perfect for fans of Rita Williams-Garcia and Sharon M. Draper.
Detaljer
Sprog:
English
ISBN-13:
9780358098539
Forlag:
HMH Books
Forfatter(e):
ISBN-10:
035809853X
Indbinding:
Paperback
Sider:
368
Udg. Dato:
17 dec 2019
Oplagsdato:
17 dec 2019
Udgave:
Dimensioner:
B: 128mm H: 193mm D: 29mm
Boganmeldelser · It All Comes Down to This
English Karen English
Vær den første til
at anmelde bogen
Skriv en boganmeldelse & VIND
Hver måned udvælger vi 3 vindere:
Den der har skrevet flest anmeldelser
Den, der har skrevet den bedste
Vi trækker lod blandt alle nye anmeldelser