Hurtig levering
Fremragende Trustpilot
Op til 20% Rabat på nye medlemsordrer
Kurv

One True Loves

Af: Elise Bryant Engelsk Paperback
SPAR
kr 5

One True Loves

Af: Elise Bryant Engelsk Paperback

From the author of Happily Ever Afters comes another irresistible YA romantic comedy full of self-discovery and Black love—and a dreamy European cruise. Perfect for fans of Nicola Yoon and Jenny Han, with crossover appeal for readers of Jasmine Guillory and Talia Hibbert romances.

Lenore Bennett has always been a force. A star artist and style icon at her high school, she’s a master in the subtle art of not giving a . . . well, you know what. But now that graduation is here, she’s a little less sure.

She’s heading to NYU in the fall with a scarlet U (for “undeclared”) written across her chest. Her parents always remind her that Black kids don’t have the luxury of figuring it out as they go—they have to be 110 percent prepared. But it’s a lot of pressure to be her ancestors’ wildest dreams when Lenore’s not even sure what her dreams are yet.

When her family embarks on a post-graduation Mediterranean cruise, her friend Tessa is sure Lenore’s in for a whirlwind romance. But Lenore knows that doesn’t happen to girls like her.

Then she meets Alex Lee. After their parents bond over the Cupid Shuffle, she ends up stuck with him for the remainder of the cruise. He’s a hopeless romantic and a golden boy with a ten-year plan. In short, he’s irritating as hell.

But as they get to know each other during the picturesque stops across Europe, Alex may be able to help Lenore find something else she’s been looking for, even if she doesn’t want to admit it to herself: love.

Eksklusiv medlemspris 137 kr
Medlemspris 138 kr
Denne pris er kun for medlemmer. Du bliver automatisk medlem når du køber til denne pris. Prøv 7 dages gratis medlemskab (herefter automatisk 89 kr/30 dage). Læs mere om fordelene
Gratis fragt
5 - 7 hverdage
10 kr
Lavt pakkegebyr
Normalpris 142 kr
Fragt: 59 kr
7 - 10 hverdage
20 kr
Pakkegebyr
Spar 5 kr
Se vores konkurrenters priser her
God 15.938 anmeldelser på

From the author of Happily Ever Afters comes another irresistible YA romantic comedy full of self-discovery and Black love—and a dreamy European cruise. Perfect for fans of Nicola Yoon and Jenny Han, with crossover appeal for readers of Jasmine Guillory and Talia Hibbert romances.

Lenore Bennett has always been a force. A star artist and style icon at her high school, she’s a master in the subtle art of not giving a . . . well, you know what. But now that graduation is here, she’s a little less sure.

She’s heading to NYU in the fall with a scarlet U (for “undeclared”) written across her chest. Her parents always remind her that Black kids don’t have the luxury of figuring it out as they go—they have to be 110 percent prepared. But it’s a lot of pressure to be her ancestors’ wildest dreams when Lenore’s not even sure what her dreams are yet.

When her family embarks on a post-graduation Mediterranean cruise, her friend Tessa is sure Lenore’s in for a whirlwind romance. But Lenore knows that doesn’t happen to girls like her.

Then she meets Alex Lee. After their parents bond over the Cupid Shuffle, she ends up stuck with him for the remainder of the cruise. He’s a hopeless romantic and a golden boy with a ten-year plan. In short, he’s irritating as hell.

But as they get to know each other during the picturesque stops across Europe, Alex may be able to help Lenore find something else she’s been looking for, even if she doesn’t want to admit it to herself: love.

Produktdetaljer
Sprog: Engelsk
Sider: 320
ISBN-13: 9780063233904
Indbinding: Paperback
Udgave:
ISBN-10: 0063233908
Kategori: Forside
Udg. Dato: 4 jan 2022
Længde: 29mm
Bredde: 140mm
Højde: 210mm
Forlag: HarperCollins
Oplagsdato: 4 jan 2022
Forfatter(e): Elise Bryant
Forfatter(e) Elise Bryant


Kategori Forside


Sprog Engelsk


Indbinding Paperback


Sider 320


Udgave


Længde 29mm


Bredde 140mm


Højde 210mm


Udg. Dato 4 jan 2022


Oplagsdato 4 jan 2022

MEDLEMSFORDELE
GRATIS FRAGT
SPAR OP TIL 90%
Andre har også købt
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
LYDBOG
Eksklusiv medlemspris kr 62

kr 89
Normalpris
kr 65
Medlemspris
SPAR
kr 27
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 180

kr 202
Normalpris
kr 182
Medlemspris
SPAR
kr 22
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 258

kr 326
Normalpris
kr 265
Medlemspris
SPAR
kr 68
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 62

kr 89
Normalpris
kr 65
Medlemspris
SPAR
kr 27
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 154

kr 229
Normalpris
kr 162
Medlemspris
SPAR
kr 75
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 178

kr 220
Normalpris
kr 182
Medlemspris
SPAR
kr 42
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 152

kr 199
Normalpris
kr 157
Medlemspris
SPAR
kr 47
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 104

kr 107
Normalpris
kr 104
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 380

kr 499
Normalpris
kr 392
Medlemspris
SPAR
kr 119
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 202

kr 279
Normalpris
kr 210
Medlemspris
SPAR
kr 77
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 199

kr 299
Normalpris
kr 209
Medlemspris
SPAR
kr 100
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 200

kr 280
Normalpris
kr 208
Medlemspris
SPAR
kr 80
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 164

kr 249
Normalpris
kr 173
Medlemspris
SPAR
kr 85
Vi anbefaler også
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 130

kr 134
Normalpris
kr 130
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 182

kr 190
Normalpris
kr 183
Medlemspris
SPAR
kr 8
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 101

kr 104
Normalpris
kr 101
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 194

kr 224
Normalpris
kr 197
Medlemspris
SPAR
kr 30
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 147

kr 168
Normalpris
kr 149
Medlemspris
SPAR
kr 21
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 104

kr 107
Normalpris
kr 104
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 147

kr 168
Normalpris
kr 149
Medlemspris
SPAR
kr 21
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 104

kr 107
Normalpris
kr 104
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 147

kr 168
Normalpris
kr 149
Medlemspris
SPAR
kr 21
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 130

kr 134
Normalpris
kr 130
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 170

kr 201
Normalpris
kr 173
Medlemspris
SPAR
kr 31