Hurtig levering
Fremragende Trustpilot
Op til 20% Rabat på nye medlemsordrer
Kurv

Still Waters

Af: Sara Driscoll Engelsk Hardback
SPAR
kr 70

Still Waters

Af: Sara Driscoll Engelsk Hardback
Fans of Melinda Leigh and Kendra Elliot will love this page-turning thriller featuring an FBI Special Agent and her search-and-rescue Labrador, as a training session in the Minnesota wilderness becomes a fight for survival…

Keeping their search-and-rescue skills honed isn’t just a job requirement for FBI Special Agent Meg Jennings and her Labrador, Hawk—it’s essential to saving lives. A water search training weekend in the Boundary Waters area of Minnesota has attracted participants from all levels of law enforcement, each vying to win. The races are challenging, the rivalry is intense, and Meg is already under pressure when Hawk alerts to a scent in the water—and discovers the fresh body of one of Meg’s fellow competitors.

The contest is called off, but Meg’s still feeling the heat. The victim had made an unfounded complaint about her, one that could cost Meg her job and see Hawk removed from her care. The field of suspects is daunting, and all of them are experts in throwing others off the trail. And though Meg’s team flies out to Minnesota to help uncover the truth, they’re on unfamiliar territory, pitted against a killer with the skills, and the motivation, to stay hidden in plain sight…

“Includes fascinating details about search dogs and their work as well as unique settings and a colorful cast of recurring characters.” – Library Journal
Eksklusiv medlemspris 211 kr
Medlemspris 218 kr
Denne pris er kun for medlemmer. Du bliver automatisk medlem når du køber til denne pris. Prøv 7 dages gratis medlemskab (herefter automatisk 89 kr/30 dage). Læs mere om fordelene
Gratis fragt
5 - 7 hverdage
10 kr
Lavt pakkegebyr
Normalpris 281 kr
Fragt: 59 kr
7 - 10 hverdage
20 kr
Pakkegebyr
Spar 70 kr
Se vores konkurrenters priser her
God 15.936 anmeldelser på
Fans of Melinda Leigh and Kendra Elliot will love this page-turning thriller featuring an FBI Special Agent and her search-and-rescue Labrador, as a training session in the Minnesota wilderness becomes a fight for survival…

Keeping their search-and-rescue skills honed isn’t just a job requirement for FBI Special Agent Meg Jennings and her Labrador, Hawk—it’s essential to saving lives. A water search training weekend in the Boundary Waters area of Minnesota has attracted participants from all levels of law enforcement, each vying to win. The races are challenging, the rivalry is intense, and Meg is already under pressure when Hawk alerts to a scent in the water—and discovers the fresh body of one of Meg’s fellow competitors.

The contest is called off, but Meg’s still feeling the heat. The victim had made an unfounded complaint about her, one that could cost Meg her job and see Hawk removed from her care. The field of suspects is daunting, and all of them are experts in throwing others off the trail. And though Meg’s team flies out to Minnesota to help uncover the truth, they’re on unfamiliar territory, pitted against a killer with the skills, and the motivation, to stay hidden in plain sight…

“Includes fascinating details about search dogs and their work as well as unique settings and a colorful cast of recurring characters.” – Library Journal
Produktdetaljer
Sprog: Engelsk
Sider: 304
ISBN-13: 9781496735065
Indbinding: Hardback
Udgave:
ISBN-10: 1496735064
Udg. Dato: 29 nov 2022
Længde: 33mm
Bredde: 149mm
Højde: 218mm
Forlag: Kensington Publishing
Oplagsdato: 29 nov 2022
Forfatter(e): Sara Driscoll
Forfatter(e) Sara Driscoll


Kategori Thrillere / spændingsromaner


Sprog Engelsk


Indbinding Hardback


Sider 304


Udgave


Længde 33mm


Bredde 149mm


Højde 218mm


Udg. Dato 29 nov 2022


Oplagsdato 29 nov 2022

MEDLEMSFORDELE
GRATIS FRAGT
SPAR OP TIL 90%
Andre har også købt
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 380

kr 499
Normalpris
kr 392
Medlemspris
SPAR
kr 119
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 202

kr 279
Normalpris
kr 210
Medlemspris
SPAR
kr 77
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 200

kr 280
Normalpris
kr 208
Medlemspris
SPAR
kr 80
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 199

kr 299
Normalpris
kr 209
Medlemspris
SPAR
kr 100
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 164

kr 249
Normalpris
kr 173
Medlemspris
SPAR
kr 85
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 199

kr 269
Normalpris
kr 206
Medlemspris
SPAR
kr 70
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 186

kr 269
Normalpris
kr 194
Medlemspris
SPAR
kr 83
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 565

kr 883
Normalpris
kr 597
Medlemspris
SPAR
kr 318
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 262

kr 349
Normalpris
kr 271
Medlemspris
SPAR
kr 87
BOG (ANDET)
Eksklusiv medlemspris kr 75

kr 250
Normalpris
kr 93
Medlemspris
SPAR
kr 175
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 244

kr 299
Normalpris
kr 250
Medlemspris
SPAR
kr 55
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 199

kr 299
Normalpris
kr 209
Medlemspris
SPAR
kr 100
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 201

kr 320
Normalpris
kr 213
Medlemspris
SPAR
kr 119
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 919

kr 1.499
Normalpris
kr 977
Medlemspris
SPAR
kr 580
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 354

kr 499
Normalpris
kr 369
Medlemspris
SPAR
kr 145
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 205

kr 279
Normalpris
kr 212
Medlemspris
SPAR
kr 74
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 262

kr 349
Normalpris
kr 271
Medlemspris
SPAR
kr 87
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 284

kr 363
Normalpris
kr 292
Medlemspris
SPAR
kr 79
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 202

kr 299
Normalpris
kr 212
Medlemspris
SPAR
kr 97
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 211

kr 299
Normalpris
kr 220
Medlemspris
SPAR
kr 88
Vi anbefaler også
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 211

kr 281
Normalpris
kr 218
Medlemspris
SPAR
kr 70
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 211

kr 281
Normalpris
kr 218
Medlemspris
SPAR
kr 70
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 173

kr 213
Normalpris
kr 177
Medlemspris
SPAR
kr 40
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 160

kr 190
Normalpris
kr 163
Medlemspris
SPAR
kr 30
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 168

kr 224
Normalpris
kr 174
Medlemspris
SPAR
kr 56
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 122

kr 125
Normalpris
kr 122
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 183

kr 223
Normalpris
kr 187
Medlemspris
SPAR
kr 40
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 173

kr 213
Normalpris
kr 177
Medlemspris
SPAR
kr 40
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 154

kr 181
Normalpris
kr 157
Medlemspris
SPAR
kr 27
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 104

kr 107
Normalpris
kr 104
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 122

kr 125
Normalpris
kr 122
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 144

kr 149
Normalpris
kr 145
Medlemspris
SPAR
kr 5
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 111

kr 134
Normalpris
kr 113
Medlemspris
SPAR
kr 23
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 144

kr 149
Normalpris
kr 145
Medlemspris
SPAR
kr 5
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 106
Normalpris
kr 103
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 122

kr 125
Normalpris
kr 122
Medlemspris
SPAR
kr 3