SOM MEDLEM FÅR DU EKSTRA LAVE PRISER PÅ BØGER, SPIL, GAVER OG MEGET MERE … FORDELSKLUB
1 uge GRATIS medlemskab, herefter automatisk fornyelse til 99 kr/30 dage.
Afmeld når som helst og fordelene stopper ved udgangen af din betalingsperiode.
1 uge GRATIS*. Klik her
FORDELSKLUB
1 uge GRATIS*. 
plusbog logo
Plusbog logo
  •  FORDELSKLUB
  •  FRI FRAGT FOR GULD OG PLATIN-MEDLEMMER
  •  90 DAGES RETURRET
  •     TRUSTPILOT

The Fourteenth Letter

Leveringstid: 4 - 6 hverdage
Vores normalpris 136 kr
Spar 25 kr
111 kr
Fragt pr. ordre 29,95 kr

1 uge gratis, herefter 99,-/30 dage genhæves automatisk til du afmelder

Over 250.000 bøger, nyheder, bestsellers. Til ekstra lave priser

Køb kun hvad du vil - ingen tvang

136 kr
Fragt pr. ordre 39,95 kr
For dig der ikke ønsker medlemskab.
Beskrivelse:
London 1881. A bride is murdered on her wedding day, setting in chain a twisting, riveting mystery full of memorable characters in Claire Evans' dramatic debut novel perfect for fans of Kate Mosse's Labyrinth, Carlos Ruiz Zafon's The Shadow of the Wind and Jessie Burton's The Miniaturist.
Sprog:
Engelsk
ISBN-13:
9780751566390
Forlag:
Little, Brown Book Group
Forfatter(e):
ISBN-10:
075156639X
Indbinding:
Paperback
Sider:
448
Udg. Dato:
6 apr 2017
Oplagsdato:
6 apr 2017
Udgave:
Dimensioner:
B: 156mm H: 234mm D: 34mm

Typisk en billig udgave af en bog. Blød ryg, mindre godt papir og trykkvalitet.

Indbindingen har betydning for kvalitet og holdbarhed. Indbundet og hæftet er bøger i GOD KVALITET, mens hardback og paperback er en BILLIGERE UDGAVE.

Hvorfor skal jeg blive medlem?
Vanvittige priser
1 uge gratis
PLATIN fordele