Hurtig levering
Fremragende Trustpilot
Op til 20% Rabat på nye medlemsordrer
Kurv

The Kept Woman

Af: Susan Donovan Engelsk Paperback
SPAR
kr 3

The Kept Woman

Af: Susan Donovan Engelsk Paperback

Fans of Jill Shalvis, Rachel Gibson, Susan Andersen and Carly Phillips are sure to fall for this smart, hilarious and hot romance from New York Times bestseller Susan Donovan, author of The Girl Most Likely To... and He Loves Lucy.

Playing by the rules has left Samantha Monroe with an AWOL ex-husband and the task of raising three children on a hairstylist''s salary. But when she hears that politician and notorious womaniser Jack Tolliver is on the lookout for someone to play the part of his fiancee for a generous paycheck, it''s time for her new game plan.

Jack needs Sam and her children to clean up his image. But he was expecting a frumpy single mum, not a wickedly smart, sexy redhead. And a mind-blowing kiss changes everything...

Battling scheming opponents, troublesome exes, stubborn kids and some out-of-this-world sex, Jack and Sam find themselves toeing the line between make believe and true love.

Don''t miss Susan Donovan''s sublime Bayberry Island series. In Sea of Love, The Sweetest Summer and Moondance Beach, escape to a special island where, legend has it, a bronze mermaid statue grants true love...

Eksklusiv medlemspris 109 kr
Denne pris er kun for medlemmer. Du bliver automatisk medlem når du køber til denne pris. Prøv 7 dages gratis medlemskab (herefter automatisk 89 kr/30 dage). Læs mere om fordelene
Gratis fragt
23 - 25 hverdage
10 kr
Lavt pakkegebyr
Normalpris 112 kr
Fragt: 59 kr
23 - 25 hverdage
20 kr
Pakkegebyr
Spar 3 kr
Se vores konkurrenters priser her
God 15.934 anmeldelser på

Fans of Jill Shalvis, Rachel Gibson, Susan Andersen and Carly Phillips are sure to fall for this smart, hilarious and hot romance from New York Times bestseller Susan Donovan, author of The Girl Most Likely To... and He Loves Lucy.

Playing by the rules has left Samantha Monroe with an AWOL ex-husband and the task of raising three children on a hairstylist''s salary. But when she hears that politician and notorious womaniser Jack Tolliver is on the lookout for someone to play the part of his fiancee for a generous paycheck, it''s time for her new game plan.

Jack needs Sam and her children to clean up his image. But he was expecting a frumpy single mum, not a wickedly smart, sexy redhead. And a mind-blowing kiss changes everything...

Battling scheming opponents, troublesome exes, stubborn kids and some out-of-this-world sex, Jack and Sam find themselves toeing the line between make believe and true love.

Don''t miss Susan Donovan''s sublime Bayberry Island series. In Sea of Love, The Sweetest Summer and Moondance Beach, escape to a special island where, legend has it, a bronze mermaid statue grants true love...

Produktdetaljer
Sprog: Engelsk
Sider: 320
ISBN-13: 9781472239693
Indbinding: Paperback
Udgave:
ISBN-10: 1472239695
Kategori: Kærlighedsromaner
Udg. Dato: 24 mar 2016
Længde: 26mm
Bredde: 132mm
Højde: 197mm
Forlag: Headline Publishing Group
Oplagsdato: 24 mar 2016
Forfatter(e): Susan Donovan
Forfatter(e) Susan Donovan


Kategori Kærlighedsromaner


Sprog Engelsk


Indbinding Paperback


Sider 320


Udgave


Længde 26mm


Bredde 132mm


Højde 197mm


Udg. Dato 24 mar 2016


Oplagsdato 24 mar 2016

MEDLEMSFORDELE
GRATIS FRAGT
SPAR OP TIL 90%
Andre har også købt
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 197

kr 203
Normalpris
kr 198
Medlemspris
SPAR
kr 6
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 229

kr 299
Normalpris
kr 236
Medlemspris
SPAR
kr 70
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 172

kr 249
Normalpris
kr 180
Medlemspris
SPAR
kr 77
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 160

kr 190
Normalpris
kr 163
Medlemspris
SPAR
kr 30
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 147

kr 168
Normalpris
kr 149
Medlemspris
SPAR
kr 21
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 147

kr 168
Normalpris
kr 149
Medlemspris
SPAR
kr 21
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 147

kr 168
Normalpris
kr 149
Medlemspris
SPAR
kr 21
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 128

kr 134
Normalpris
kr 129
Medlemspris
SPAR
kr 6
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 154

kr 180
Normalpris
kr 157
Medlemspris
SPAR
kr 26
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 187

kr 213
Normalpris
kr 190
Medlemspris
SPAR
kr 26
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 101

kr 104
Normalpris
kr 101
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 172

kr 249
Normalpris
kr 180
Medlemspris
SPAR
kr 77
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 380

kr 499
Normalpris
kr 392
Medlemspris
SPAR
kr 119
Vi anbefaler også
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 128

kr 134
Normalpris
kr 129
Medlemspris
SPAR
kr 6
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 106
Normalpris
kr 103
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 130

kr 134
Normalpris
kr 130
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 106
Normalpris
kr 103
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 147

kr 168
Normalpris
kr 149
Medlemspris
SPAR
kr 21
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 154

kr 180
Normalpris
kr 157
Medlemspris
SPAR
kr 26
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 104

kr 107
Normalpris
kr 104
Medlemspris
SPAR
kr 3