Plusbog – for dig, der er vild med bøger

Hos Plusbog kan du både handle som gæst og som Plusbog-medlem.

Er du ikke medlem? Du kan altid købe til vores lave normalpriser uden medlemskab.

Plusbog fordelsklub
Plusbog er en fordelsklub med ekstra medlemsrabat på over 250.000 bøger. De lave medlemspriser og billigere fragt gælder kun for medlemmer. Har du ikke et medlemskab, bliver det automatisk lagt i din indkøbskurv, hvis du køber til medlemspris. Medlemskab kun 49 kr/30 dage i løbende abonnement - afmeld når du har lyst.
Se alle fordele her


Plusbog – for dig, der er vild med bøger

Hos Plusbog kan du både handle som gæst og som Plusbog-medlem.

Er du ikke medlem? Du kan altid købe til vores lave normalpriser uden medlemskab.
Plusbog fordelsklub
Plusbog er en fordelsklub med ekstra medlemsrabat på over 250.000 bøger. De lave medlemspriser og billigere fragt gælder kun for medlemmer. Har du ikke et medlemskab, bliver det automatisk lagt i din indkøbskurv, hvis du køber til medlemspris. Medlemskab kun 49 kr/30 dage i løbende abonnement - afmeld når du har lyst. Se alle fordele her
plusbog logo
Plusbog logo
Vare lagt i kurv
af
Antal:
Vare lagt i kurv
Vi anbefaler også
af

To Italy, With Love

41% PLUSRABAT

To Italy, With Love

A stunning love story set in romantic Italy, the new gorgeously uplifting novel from international bestseller Nicky Pellegrino To Italy, With Love is perfect for fans of Rosanna Ley and Fanny Blake.
0 anmeldelser
Vælg format:
Hvad er forskellen?
Leveringstid: 5 - 7 hverdage
90 dages returret
Spar 82 kr
117 kr
  • Medlemskab kun 49 kr/30 dage i løbende abonnement - afmeld når du har lyst.
  • Få altid de nyeste bøger, bestsellers og mere end 250.000 bøger til ekstra lave priser.
  • Lavere fragtpriser.
199 kr
Vores lave normalpris
For dig der ikke ønsker medlemskab.
Vi sender dig en e-mail, så snart varen er tilbage på lager!   
Ja tak til nyhedsbreve og -sms med tilbud og inspiration. Jeg giver samtykke til at Plusbog ApS må indsamle og behandle mine oplysninger. Se privatlivspolitik her. Samtykket kan til enhver tid tilbagekaldes.
Leveringstid: 5 - 7 hverdage
90 dages returret
Detaljer
Sprog:
Engelsk
ISBN-13:
9781398701014
Forfatter(e):
ISBN-10:
1398701017
Indbinding:
Paperback
Sider:
336
Udg. Dato:
28 sep 2021
Oplagsdato:
28 sep 2021
Udgave:
Dimensioner:
B: 154mm H: 233mm D: 33mm
Anmeld
bogen

Beskrivelse af To Italy, With Love

A stunning love story set in romantic Italy, the new gorgeously uplifting novel from international bestseller Nicky Pellegrino To Italy, With Love is perfect for fans of Rosanna Ley and Fanny Blake.
Skriv en boganmeldelse og VIND!
Hver måned udvælger vi 3 vindere:
  •    Den der har skrevet flest anmeldelser.
  •    Den, der har skrevet den bedste.
  •    Vi trækker lod blandt alle nye anmeldelser.