Plusbog – for dig, der er vild med bøger

Hos Plusbog kan du både handle som gæst og som Plusbog-medlem.

Er du ikke medlem? Du kan altid købe til vores lave normalpriser uden medlemskab.

Plusbog fordelsklub
Plusbog er en fordelsklub med ekstra medlemsrabat på over 250.000 bøger. De lave medlemspriser og billigere fragt gælder kun for medlemmer. Har du ikke et medlemskab, bliver det automatisk lagt i din indkøbskurv, hvis du køber til medlemspris. Denne pris gælder for medlemmer. Medlemskab kun 49 kr/30 dage i løbende abonnement - afmeld når du har lyst.
Se alle fordele her


Plusbog – for dig, der er vild med bøger

Hos Plusbog kan du både handle som gæst og som Plusbog-medlem.

Er du ikke medlem? Du kan altid købe til vores lave normalpriser uden medlemskab.

Plusbog fordelsklub
Plusbog er en fordelsklub med ekstra medlemsrabat på over 250.000 bøger. De lave medlemspriser og billigere fragt gælder kun for medlemmer. Har du ikke et medlemskab, bliver det automatisk lagt i din indkøbskurv, hvis du køber til medlemspris. Denne pris gælder for medlemmer. Medlemskab kun 49 kr/30 dage i løbende abonnement - afmeld når du har lyst.
Se alle fordele her


Medlemskab
49,-
30
/ dage
Plusbog logo

When Angels Sleep

When Angels Sleep

Only the darkest killers prey on the innocent . . . The second gripping thriller in the Holly Wakefield series, perfect for fans of Mark Billingham, Val McDermid, Peter James and TV crime series Luthe...
Vælg format: Hvad er forskellen
Spar 31 kr
163 kr
  • Denne pris gælder for medlemmer. Medlemskab kun 49 kr/30 dage i løbende abonnement - afmeld når du har lyst.
  • Få altid de nyeste bøger, bestsellers og mere end 250.000 bøger til ekstra lave priser.
  • Lavere fragtpriser.
BEMÆRK! Bogen er på Engelsk
194 kr
For dig der ikke ønsker medlemskab.
Leveringstid: 5 - 7 hverdage
90 dages returret
Anmeld bogen

Beskrivelse af When Angels Sleep

Only the darkest killers prey on the innocent . . . The second gripping thriller in the Holly Wakefield series, perfect for fans of Mark Billingham, Val McDermid, Peter James and TV crime series Luther.
Detaljer
Sprog:
Engelsk
ISBN-13:
9780349420752
Forlag:
Little, Brown Book Group
Forfatter(e):
ISBN-10:
0349420750
Indbinding:
Paperback
Sider:
416
Udg. Dato:
28 nov 2019
Oplagsdato:
28 nov 2019
Udgave:
Dimensioner:
B: 233mm H: 152mm D: 31mm
Boganmeldelser · When Angels Sleep
Mark Griffin
Vær den første til
at anmelde bogen
Skriv en boganmeldelse & VIND
Hver måned udvælger vi 3 vindere:
Den der har skrevet flest anmeldelser
Den, der har skrevet den bedste
Vi trækker lod blandt alle nye anmeldelser