Hurtig levering
Fremragende Trustpilot
Op til 20% Rabat på nye medlemsordrer
Kurv

A Sorceress Comes to Call

Engelsk Hardback
SPAR
kr 45

A Sorceress Comes to Call

Engelsk Hardback
From New York Times bestselling and Hugo Award-winning author T. Kingfisher comes a dark retelling of the Brothers Grimm's Goose Girl, rife with secrets, murder, and forbidden magic. Perfect for fans of Naomi Novic, Alix E. Harrow and Nettle & Bone.
Eksklusiv medlemspris 179 kr
Medlemspris 184 kr
Denne pris er kun for medlemmer. Du bliver automatisk medlem når du køber til denne pris. Prøv 7 dages gratis medlemskab (herefter automatisk 89 kr/30 dage). Læs mere om fordelene
Gratis fragt
Udkommer 06-08-2024
10 kr
Lavt pakkegebyr
OBS! Udkommer 06-08-2024
Normalpris 224 kr
Fragt: 59 kr
Udkommer 06-08-2024
20 kr
Pakkegebyr
OBS! Udkommer 06-08-2024
Spar 45 kr
Se vores konkurrenters priser her
God 15.939 anmeldelser på
From New York Times bestselling and Hugo Award-winning author T. Kingfisher comes a dark retelling of the Brothers Grimm's Goose Girl, rife with secrets, murder, and forbidden magic. Perfect for fans of Naomi Novic, Alix E. Harrow and Nettle & Bone.
Se mere i:
Forudbestilling - Få besked når varen er på lager!
Produktdetaljer
Sprog: Engelsk
Sider: 336
ISBN-13: 9781789098297
Indbinding: Hardback
Udgave:
ISBN-10: 1789098297
Kategori: Fantasy
Udg. Dato: 6 aug 2024
Længde: 0mm
Bredde: 198mm
Højde: 130mm
Forlag: Titan Books Ltd
Oplagsdato: 6 aug 2024
Forfatter(e):
Forfatter(e)


Kategori Fantasy


Sprog Engelsk


Indbinding Hardback


Sider 336


Udgave


Længde 0mm


Bredde 198mm


Højde 130mm


Udg. Dato 6 aug 2024


Oplagsdato 6 aug 2024

MEDLEMSFORDELE
GRATIS FRAGT
SPAR OP TIL 90%
Andre har også købt
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (ANDET)
Eksklusiv medlemspris kr 179

kr 187
Normalpris
kr 180
Medlemspris
SPAR
kr 8
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 123

kr 127
Normalpris
kr 123
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 160

kr 165
Normalpris
kr 161
Medlemspris
SPAR
kr 5
BOG (ANDET)
Eksklusiv medlemspris kr 179

kr 187
Normalpris
kr 180
Medlemspris
SPAR
kr 8
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 202

kr 279
Normalpris
kr 210
Medlemspris
SPAR
kr 77
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 380

kr 499
Normalpris
kr 392
Medlemspris
SPAR
kr 119
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 200

kr 280
Normalpris
kr 208
Medlemspris
SPAR
kr 80
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 199

kr 299
Normalpris
kr 209
Medlemspris
SPAR
kr 100
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 186

kr 269
Normalpris
kr 194
Medlemspris
SPAR
kr 83
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 164

kr 249
Normalpris
kr 173
Medlemspris
SPAR
kr 85
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 354

kr 499
Normalpris
kr 369
Medlemspris
SPAR
kr 145
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 262

kr 349
Normalpris
kr 271
Medlemspris
SPAR
kr 87
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 199

kr 269
Normalpris
kr 206
Medlemspris
SPAR
kr 70
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 284

kr 363
Normalpris
kr 292
Medlemspris
SPAR
kr 79
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 25

kr 227
Normalpris
kr 45
Medlemspris
SPAR
kr 202
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 138

kr 230
Normalpris
kr 147
Medlemspris
SPAR
kr 92
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 919

kr 1.499
Normalpris
kr 977
Medlemspris
SPAR
kr 580
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 164

kr 199
Normalpris
kr 168
Medlemspris
SPAR
kr 35
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 220

kr 349
Normalpris
kr 233
Medlemspris
SPAR
kr 129
Vi anbefaler også
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 157

kr 179
Normalpris
kr 159
Medlemspris
SPAR
kr 22
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 173

kr 213
Normalpris
kr 177
Medlemspris
SPAR
kr 40
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 147

kr 168
Normalpris
kr 149
Medlemspris
SPAR
kr 21
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 141

kr 157
Normalpris
kr 143
Medlemspris
SPAR
kr 16
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 106
Normalpris
kr 103
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 160

kr 190
Normalpris
kr 163
Medlemspris
SPAR
kr 30