Hurtig levering
Fremragende Trustpilot
Op til 20% Rabat på nye medlemsordrer
Kurv

Not That Kind of Ever After

Af: Luci Adams Engelsk Paperback
SPAR
kr 4

Not That Kind of Ever After

Af: Luci Adams Engelsk Paperback

''Utterly hilarious . . . a stellar debut that''s sure to charm readers'' KATE BROMLEY

''[A] raucously entertaining debut novel'' The Times
______________

Gloriously fun, romantic and feel-good, discover a 21st century London fairytale with an unforgettable twist


Once upon a time, in a flatshare south of the river, there lived an aspiring author named Bella Marble. Above all things, above her wish to be a writer, above absolutely anything and everything, Bella wants to find love.But one fateful week changes everything...

When her best friend moves in with the most boring ogre in history and her perfectly paired parents tell her their own love story is coming to an end, Bella''s illusions of finding ''the one'' shatters.

With the help of her very own knight in shining Armani, Bella ditches the fairytale and decides it''s time to write herself a brand new kind of happy ending. And while London may be fresh out of Princes, it''s got a surplus of frogs - and as Bella learns, kissing frogs can be extremely fun.
______________

Fresh, funny and intelligent, this book will make any woman who''s experienced dating in the 21st century laugh, wince and cry in recognition, and is perfect for fans of Sophie Kinsella, Mhairi Mcfarlane and Beth O''Leary.

Find out why everyone''s talking about NOT THAT KIND OF EVER AFTER . . .

''A wickedly funny exploration of finding one''s own Happily Ever After. If you''ve ever gone searching for The Fairytale within the hellscape of modern dating, Not That Kind of Ever After is for you'' ALISON ROSE GREENBERG

''A laugh-out-loud and totally swoon-worthy read that will keep you turning the pages'' JO WATSON

Eksklusiv medlemspris 115 kr
Denne pris er kun for medlemmer. Du bliver automatisk medlem når du køber til denne pris. Prøv 7 dages gratis medlemskab (herefter automatisk 89 kr/30 dage). Læs mere om fordelene
Gratis fragt
5 - 7 hverdage
10 kr
Lavt pakkegebyr
Normalpris 119 kr
Fragt: 59 kr
7 - 10 hverdage
20 kr
Pakkegebyr
Spar 4 kr
Se vores konkurrenters priser her
God 15.938 anmeldelser på

''Utterly hilarious . . . a stellar debut that''s sure to charm readers'' KATE BROMLEY

''[A] raucously entertaining debut novel'' The Times
______________

Gloriously fun, romantic and feel-good, discover a 21st century London fairytale with an unforgettable twist


Once upon a time, in a flatshare south of the river, there lived an aspiring author named Bella Marble. Above all things, above her wish to be a writer, above absolutely anything and everything, Bella wants to find love.But one fateful week changes everything...

When her best friend moves in with the most boring ogre in history and her perfectly paired parents tell her their own love story is coming to an end, Bella''s illusions of finding ''the one'' shatters.

With the help of her very own knight in shining Armani, Bella ditches the fairytale and decides it''s time to write herself a brand new kind of happy ending. And while London may be fresh out of Princes, it''s got a surplus of frogs - and as Bella learns, kissing frogs can be extremely fun.
______________

Fresh, funny and intelligent, this book will make any woman who''s experienced dating in the 21st century laugh, wince and cry in recognition, and is perfect for fans of Sophie Kinsella, Mhairi Mcfarlane and Beth O''Leary.

Find out why everyone''s talking about NOT THAT KIND OF EVER AFTER . . .

''A wickedly funny exploration of finding one''s own Happily Ever After. If you''ve ever gone searching for The Fairytale within the hellscape of modern dating, Not That Kind of Ever After is for you'' ALISON ROSE GREENBERG

''A laugh-out-loud and totally swoon-worthy read that will keep you turning the pages'' JO WATSON

Produktdetaljer
Sprog: Engelsk
Sider: 464
ISBN-13: 9780349431130
Indbinding: Paperback
Udgave:
ISBN-10: 0349431132
Udg. Dato: 16 feb 2023
Længde: 35mm
Bredde: 127mm
Højde: 198mm
Forlag: Little, Brown Book Group
Oplagsdato: 16 feb 2023
Forfatter(e): Luci Adams
Forfatter(e) Luci Adams


Kategori Moderne kærlighedshistorier


Sprog Engelsk


Indbinding Paperback


Sider 464


Udgave


Længde 35mm


Bredde 127mm


Højde 198mm


Udg. Dato 16 feb 2023


Oplagsdato 16 feb 2023

MEDLEMSFORDELE
GRATIS FRAGT
SPAR OP TIL 90%
Andre har også købt
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 62

kr 89
Normalpris
kr 65
Medlemspris
SPAR
kr 27
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 106
Normalpris
kr 103
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 101

kr 104
Normalpris
kr 101
Medlemspris
SPAR
kr 3
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 62

kr 89
Normalpris
kr 65
Medlemspris
SPAR
kr 27
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 166

kr 201
Normalpris
kr 170
Medlemspris
SPAR
kr 35
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
LYDBOG
Eksklusiv medlemspris kr 111

kr 159
Normalpris
kr 116
Medlemspris
SPAR
kr 48
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 154

kr 229
Normalpris
kr 162
Medlemspris
SPAR
kr 75
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 62

kr 89
Normalpris
kr 65
Medlemspris
SPAR
kr 27
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 152

kr 199
Normalpris
kr 157
Medlemspris
SPAR
kr 47
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 202

kr 279
Normalpris
kr 210
Medlemspris
SPAR
kr 77
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 380

kr 499
Normalpris
kr 392
Medlemspris
SPAR
kr 119
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 200

kr 280
Normalpris
kr 208
Medlemspris
SPAR
kr 80
Vi anbefaler også
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 104

kr 107
Normalpris
kr 104
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 104

kr 107
Normalpris
kr 104
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 308

kr 405
Normalpris
kr 318
Medlemspris
SPAR
kr 97
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 180

kr 201
Normalpris
kr 182
Medlemspris
SPAR
kr 21
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 160

kr 202
Normalpris
kr 164
Medlemspris
SPAR
kr 42
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 187

kr 213
Normalpris
kr 190
Medlemspris
SPAR
kr 26
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 221

kr 315
Normalpris
kr 230
Medlemspris
SPAR
kr 94