Hurtig levering
Fremragende Trustpilot
Op til 20% Rabat på nye medlemsordrer
Kurv

Snakes and Ladders

Af: Victoria Selman Engelsk Paperback
SPAR
kr 3

Snakes and Ladders

Af: Victoria Selman Engelsk Paperback

Psycho meets Silence of the Lambs

“A taut, thrilling mystery.” —Dominic Nolan, author of Past Life

From the Amazon Charts bestselling author of Blood for Blood, perfect for fans of James Patterson, Lee Child and Thomas Harris.

A serial killer is terrorising London, removing a body part from each victim and leaving in its place a single pink rose.

Dr Vernon Sange, a multiple murderer awaiting extradition, seems to know the culprit’s identity—but he’ll only talk to profiler Ziba MacKenzie, the woman responsible for putting him away. Though there’s something he wants in return from her. And time is running out.

With one killer whispering in her ear and another running rings around the police, Ziba must play a game in which only her opponent knows the rules, and the forfeit is death.

Eksklusiv medlemspris 101 kr
Denne pris er kun for medlemmer. Du bliver automatisk medlem når du køber til denne pris. Prøv 7 dages gratis medlemskab (herefter automatisk 89 kr/30 dage). Læs mere om fordelene
Gratis fragt
5 - 7 hverdage
10 kr
Lavt pakkegebyr
Normalpris 104 kr
Fragt: 59 kr
7 - 10 hverdage
20 kr
Pakkegebyr
Spar 3 kr
Se vores konkurrenters priser her
God 15.938 anmeldelser på

Psycho meets Silence of the Lambs

“A taut, thrilling mystery.” —Dominic Nolan, author of Past Life

From the Amazon Charts bestselling author of Blood for Blood, perfect for fans of James Patterson, Lee Child and Thomas Harris.

A serial killer is terrorising London, removing a body part from each victim and leaving in its place a single pink rose.

Dr Vernon Sange, a multiple murderer awaiting extradition, seems to know the culprit’s identity—but he’ll only talk to profiler Ziba MacKenzie, the woman responsible for putting him away. Though there’s something he wants in return from her. And time is running out.

With one killer whispering in her ear and another running rings around the police, Ziba must play a game in which only her opponent knows the rules, and the forfeit is death.

Produktdetaljer
Sprog: Engelsk
Sider: 384
ISBN-13: 9781542008792
Indbinding: Paperback
Udgave:
ISBN-10: 1542008794
Udg. Dato: 17 dec 2019
Længde: 33mm
Bredde: 130mm
Højde: 197mm
Forlag: Amazon Publishing
Oplagsdato: 17 dec 2019
Forfatter(e): Victoria Selman
Forfatter(e) Victoria Selman


Kategori Thrillere / spændingsromaner


Sprog Engelsk


Indbinding Paperback


Sider 384


Udgave


Længde 33mm


Bredde 130mm


Højde 197mm


Udg. Dato 17 dec 2019


Oplagsdato 17 dec 2019

MEDLEMSFORDELE
GRATIS FRAGT
SPAR OP TIL 90%
Andre har også købt
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 135

kr 169
Normalpris
kr 138
Medlemspris
SPAR
kr 34
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 192

kr 247
Normalpris
kr 198
Medlemspris
SPAR
kr 55
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 106
Normalpris
kr 103
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 147

kr 168
Normalpris
kr 149
Medlemspris
SPAR
kr 21
LYDBOG
Eksklusiv medlemspris kr 79

kr 99
Normalpris
kr 81
Medlemspris
SPAR
kr 20
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 230

kr 281
Normalpris
kr 235
Medlemspris
SPAR
kr 51
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 137

kr 142
Normalpris
kr 138
Medlemspris
SPAR
kr 5
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 62

kr 84
Normalpris
kr 64
Medlemspris
SPAR
kr 22
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 192

kr 247
Normalpris
kr 198
Medlemspris
SPAR
kr 55
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 55

kr 69
Normalpris
kr 56
Medlemspris
SPAR
kr 14
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 27

kr 69
Normalpris
kr 31
Medlemspris
SPAR
kr 42
LYDBOG
Eksklusiv medlemspris kr 100

kr 143
Normalpris
kr 104
Medlemspris
SPAR
kr 43
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 92

kr 99
Normalpris
kr 93
Medlemspris
SPAR
kr 7
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 380

kr 499
Normalpris
kr 392
Medlemspris
SPAR
kr 119
Vi anbefaler også
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 106
Normalpris
kr 103
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 154

kr 181
Normalpris
kr 157
Medlemspris
SPAR
kr 27
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 106
Normalpris
kr 103
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 128

kr 134
Normalpris
kr 129
Medlemspris
SPAR
kr 6
LYDBOG
Eksklusiv medlemspris kr 124

kr 179
Normalpris
kr 130
Medlemspris
SPAR
kr 55
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 134

kr 145
Normalpris
kr 135
Medlemspris
SPAR
kr 11
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 106
Normalpris
kr 103
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 104

kr 107
Normalpris
kr 104
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 106
Normalpris
kr 103
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 141

kr 157
Normalpris
kr 143
Medlemspris
SPAR
kr 16
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 122

kr 125
Normalpris
kr 122
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 159

kr 163
Normalpris
kr 159
Medlemspris
SPAR
kr 4