Hurtig levering
Fremragende Trustpilot
Op til 20% Rabat på nye medlemsordrer
Kurv

One Day in December

Af: Josie Silver Engelsk Paperback
SPAR
kr 4

One Day in December

Af: Josie Silver Engelsk Paperback

This festive season get ready to be whisked off your feet by the Sunday Times bestseller that''s stolen a million hearts around the world

''The sweetest love story . . . you''re going to LOVE it'' Marian Keyes, Grown Ups
''You''ll fall head over heels for this book'' Reese Witherspoon

-----

Laurie is pretty sure love at first sight doesn''t exist. After all, life isn''t a scene from the movies, is it? But then, through a misted-up bus window one freezing day, she sees a man she knows instantly is the one. Their eyes meet, there''s a moment of pure magic... and then her bus drives away.

Laurie thinks she''ll never see the boy from the bus again. But at a party later that year, her best friend Sarah introduces her to the new love of her life. Who is, of course, the boy from the bus.

Determined to let him go, Laurie gets on with her life. But what if fate has other plans?

Following Laurie, Sarah and Jack through ten years of love, heartbreak and friendship, One Day in December is an uplifting and immensely moving love story for fans of Jojo Moyes, Sarah Morgan and Coleen Hoover.

-----

WHAT READERS ARE SAYING ABOUT One Day in December

''The perfect book to read this winter'' Rebecca

''I laughed, I cried, I shouted at the characters and I absolutely loved this story'' Jennifer

''This book NEEDS to be made into a film'' Louise

''I LOVE LOVE LOVED this book'' Viccki

''I can''t wait to reread it over and over'' Nikita

''I just didn''t want this book to end . . . I shall be singing its praises from the rooftops'' Cassie

Eksklusiv medlemspris 115 kr
Denne pris er kun for medlemmer. Du bliver automatisk medlem når du køber til denne pris. Prøv 7 dages gratis medlemskab (herefter automatisk 89 kr/30 dage). Læs mere om fordelene
Gratis fragt
5 - 7 hverdage
10 kr
Lavt pakkegebyr
Normalpris 119 kr
Fragt: 59 kr
7 - 10 hverdage
20 kr
Pakkegebyr
Spar 4 kr
Se vores konkurrenters priser her
God 15.942 anmeldelser på

This festive season get ready to be whisked off your feet by the Sunday Times bestseller that''s stolen a million hearts around the world

''The sweetest love story . . . you''re going to LOVE it'' Marian Keyes, Grown Ups
''You''ll fall head over heels for this book'' Reese Witherspoon

-----

Laurie is pretty sure love at first sight doesn''t exist. After all, life isn''t a scene from the movies, is it? But then, through a misted-up bus window one freezing day, she sees a man she knows instantly is the one. Their eyes meet, there''s a moment of pure magic... and then her bus drives away.

Laurie thinks she''ll never see the boy from the bus again. But at a party later that year, her best friend Sarah introduces her to the new love of her life. Who is, of course, the boy from the bus.

Determined to let him go, Laurie gets on with her life. But what if fate has other plans?

Following Laurie, Sarah and Jack through ten years of love, heartbreak and friendship, One Day in December is an uplifting and immensely moving love story for fans of Jojo Moyes, Sarah Morgan and Coleen Hoover.

-----

WHAT READERS ARE SAYING ABOUT One Day in December

''The perfect book to read this winter'' Rebecca

''I laughed, I cried, I shouted at the characters and I absolutely loved this story'' Jennifer

''This book NEEDS to be made into a film'' Louise

''I LOVE LOVE LOVED this book'' Viccki

''I can''t wait to reread it over and over'' Nikita

''I just didn''t want this book to end . . . I shall be singing its praises from the rooftops'' Cassie

Produktdetaljer
Sprog: Engelsk
Sider: 464
ISBN-13: 9780241982273
Indbinding: Paperback
Udgave:
ISBN-10: 0241982278
Udg. Dato: 18 okt 2018
Længde: 36mm
Bredde: 130mm
Højde: 197mm
Forlag: Penguin Books Ltd
Oplagsdato: 18 okt 2018
Forfatter(e): Josie Silver
Forfatter(e) Josie Silver


Kategori Moderne kærlighedshistorier


Sprog Engelsk


Indbinding Paperback


Sider 464


Udgave


Længde 36mm


Bredde 130mm


Højde 197mm


Udg. Dato 18 okt 2018


Oplagsdato 18 okt 2018

MEDLEMSFORDELE
GRATIS FRAGT
SPAR OP TIL 90%
Andre har også købt
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 106
Normalpris
kr 103
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 147

kr 168
Normalpris
kr 149
Medlemspris
SPAR
kr 21
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 166

kr 201
Normalpris
kr 170
Medlemspris
SPAR
kr 35
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 118

kr 139
Normalpris
kr 120
Medlemspris
SPAR
kr 21
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 135

kr 169
Normalpris
kr 138
Medlemspris
SPAR
kr 34
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 147

kr 168
Normalpris
kr 149
Medlemspris
SPAR
kr 21
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 143

kr 169
Normalpris
kr 146
Medlemspris
SPAR
kr 26
LYDBOG
Efter dig
Jojo Moyes
20 anmeldelser
Eksklusiv medlemspris kr 100

kr 143
Normalpris
kr 104
Medlemspris
SPAR
kr 43
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 300

kr 449
Normalpris
kr 315
Medlemspris
SPAR
kr 149
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 199

kr 299
Normalpris
kr 209
Medlemspris
SPAR
kr 100
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 191

kr 300
Normalpris
kr 202
Medlemspris
SPAR
kr 109
LYDBOG
Eksklusiv medlemspris kr 77

kr 99
Normalpris
kr 79
Medlemspris
SPAR
kr 22
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 100

kr 143
Normalpris
kr 104
Medlemspris
SPAR
kr 43
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 112

kr 149
Normalpris
kr 116
Medlemspris
SPAR
kr 37
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 380

kr 499
Normalpris
kr 392
Medlemspris
SPAR
kr 119
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 202

kr 279
Normalpris
kr 210
Medlemspris
SPAR
kr 77
Vi anbefaler også
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 146

kr 164
Normalpris
kr 148
Medlemspris
SPAR
kr 18
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 147

kr 168
Normalpris
kr 149
Medlemspris
SPAR
kr 21
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 101

kr 112
Normalpris
kr 102
Medlemspris
SPAR
kr 11
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 122

kr 125
Normalpris
kr 122
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4