Hurtig levering
Fremragende Trustpilot
Op til 20% Rabat på nye medlemsordrer
Kurv
The Son's Secret
Af: Daryl Wood Gerber Engelsk Hardback
SPAR
kr 27
The Son's Secret
Af: Daryl Wood Gerber Engelsk Hardback

What if you''re the only one who believes your son is missing? A chilling, twisty psychological suspense novel, perfect for fans of Laura Dave and Gillian Flynn.

Maggie Lawson is the smart, capable dean of a boutique college, but even the most confident mother has a weakness - her child. When Maggie can''t reach her college senior son, Aiden, to tell him that his father has been shot, she starts to panic. She texts. She calls.

Is Aiden ghosting her, or have the dangerous stories Aiden''s father, her investigative journalist ex-husband, pursues finally brought trouble to her door? Maggie is sure that something is very wrong, but no one believes her. As dark events unfold, she must rely on her own investigative instincts to find Aiden. But when Maggie uncovers a devastating secret, she faces a race against time to save him.

Eksklusiv medlemspris 220 kr
Medlemspris 223 kr
Eksklusiv medlemspris og medlemspris er kun for medlemmer. Du bliver automatisk medlem når du køber til eksklusiv medlemspris eller medlemspris. Få 7 dages gratis medlemskab (herefter automatisk 89 kr/30 dage). Læs mere om fordelene
Gratis fragt
5 - 7 hverdage
10 kr
Lavt pakkegebyr
Normalpris 247 kr
Fragt: 59 kr
7 - 10 hverdage
20 kr
Pakkegebyr
Spar 27 kr
Se vores konkurrenters priser her
God 15.866 anmeldelser på

What if you''re the only one who believes your son is missing? A chilling, twisty psychological suspense novel, perfect for fans of Laura Dave and Gillian Flynn.

Maggie Lawson is the smart, capable dean of a boutique college, but even the most confident mother has a weakness - her child. When Maggie can''t reach her college senior son, Aiden, to tell him that his father has been shot, she starts to panic. She texts. She calls.

Is Aiden ghosting her, or have the dangerous stories Aiden''s father, her investigative journalist ex-husband, pursues finally brought trouble to her door? Maggie is sure that something is very wrong, but no one believes her. As dark events unfold, she must rely on her own investigative instincts to find Aiden. But when Maggie uncovers a devastating secret, she faces a race against time to save him.

Produktdetaljer
Sprog: Engelsk
Sider: 256
ISBN-13: 9781448312542
Indbinding: Hardback
Udgave:
ISBN-10: 144831254X
Udg. Dato: 2 jan 2024
Længde: 26mm
Bredde: 223mm
Højde: 147mm
Oplagsdato: 2 jan 2024
Forfatter(e): Daryl Wood Gerber
Forfatter(e) Daryl Wood Gerber


Kategori Thrillere / spændingsromaner


Sprog Engelsk


Indbinding Hardback


Sider 256


Udgave


Længde 26mm


Bredde 223mm


Højde 147mm


Udg. Dato 2 jan 2024


Oplagsdato 2 jan 2024

MEDLEMSFORDELE
GRATIS FRAGT
SPAR OP TIL 90%
Andre har også købt
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 37

kr 53
Normalpris
kr 39
Medlemspris
SPAR
kr 16
LYDBOG
Eksklusiv medlemspris kr 79

kr 99
Normalpris
kr 81
Medlemspris
SPAR
kr 20
HOBBYARTIKLER
Eksklusiv medlemspris kr 39

kr 59
Normalpris
kr 41
Medlemspris
SPAR
kr 20
LYDBOG
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 129
Normalpris
kr 106
Medlemspris
SPAR
kr 26
BOG (SPIRALRYG)
Eksklusiv medlemspris kr 489

kr 699
Normalpris
kr 510
Medlemspris
SPAR
kr 210
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 118

kr 123
Normalpris
kr 119
Medlemspris
SPAR
kr 5
LYDBOG
Eksklusiv medlemspris kr 123

kr 169
Normalpris
kr 128
Medlemspris
SPAR
kr 46
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 132

kr 139
Normalpris
kr 133
Medlemspris
SPAR
kr 7
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 123

kr 170
Normalpris
kr 128
Medlemspris
SPAR
kr 47
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 147

kr 168
Normalpris
kr 149
Medlemspris
SPAR
kr 21
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 79

kr 99
Normalpris
kr 81
Medlemspris
SPAR
kr 20
LYDBOG
Eksklusiv medlemspris kr 79

kr 99
Normalpris
kr 81
Medlemspris
SPAR
kr 20
LYDBOG
Eksklusiv medlemspris kr 119

kr 149
Normalpris
kr 122
Medlemspris
SPAR
kr 30
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 104

kr 108
Normalpris
kr 104
Medlemspris
SPAR
kr 4
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 39

kr 69
Normalpris
kr 42
Medlemspris
SPAR
kr 30
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 200

kr 280
Normalpris
kr 208
Medlemspris
SPAR
kr 80
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 380

kr 499
Normalpris
kr 392
Medlemspris
SPAR
kr 119
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 199

kr 320
Normalpris
kr 211
Medlemspris
SPAR
kr 121
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 188

kr 269
Normalpris
kr 196
Medlemspris
SPAR
kr 81
Vi anbefaler også
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 122

kr 125
Normalpris
kr 122
Medlemspris
SPAR
kr 3
LYDBOG
Eksklusiv medlemspris kr 119

kr 149
Normalpris
kr 122
Medlemspris
SPAR
kr 30
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 136

kr 195
Normalpris
kr 142
Medlemspris
SPAR
kr 59
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 104

kr 107
Normalpris
kr 104
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 106
Normalpris
kr 103
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 134

kr 146
Normalpris
kr 135
Medlemspris
SPAR
kr 12
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 104

kr 107
Normalpris
kr 104
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 79

kr 99
Normalpris
kr 81
Medlemspris
SPAR
kr 20
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 106
Normalpris
kr 103
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 106
Normalpris
kr 103
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 106
Normalpris
kr 103
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 105

kr 108
Normalpris
kr 105
Medlemspris
SPAR
kr 3