Hurtig levering
Fremragende Trustpilot
Op til 20% Rabat på nye medlemsordrer
Kurv
Blood on the Shore
Af: Simon McCleave Engelsk Paperback
SPAR
kr 3
Blood on the Shore
Af: Simon McCleave Engelsk Paperback
Bestselling phenomenon Simon McCleave is back with a gripping, atmospheric new crime thriller series set on the Isle of Anglesey.‘Knocked my socks off. McCleave knows how to leave you gasping for air. Absolutely thrilling!’ International million-copy bestseller, Helen FieldsThe beautiful Isle of Anglesey has been rocked by the brutal murders of three female students at a local college. DI Laura Hart is called in to track down the murderer – who the papers have dubbed the Anglesey Ripper – before he strikes again.She quickly identifies a suspect but just as she is about to pounce, he slips through her fingers.Laura and the Beaumaris CID must pursue the serial killer across the island in an increasingly dangerous game of cat and mouse – but he’s always one step ahead of them. And soon, the hunters will become the hunted…An explosive, edge-of-your-seat read that’s perfect for fans of LJ Ross, Ann Cleeves and Elly Griffiths.Readers love Simon McCleave’s Angelsey Series!‘This book was awesome! Suspense, intrigue, action, and great police work!’⭐⭐⭐⭐⭐‘Another fantastic page-turner… cleverly written and could easily be a TV show!’ ⭐⭐⭐⭐⭐‘Twists and turns aplenty within a well-paced, exciting narrative. A superlative and atmospheric thriller’ ⭐⭐⭐⭐⭐‘Excellent’ ⭐⭐⭐⭐⭐‘A gripping and sublime crime thriller topped with plenty of action and exciting storylines.’ ⭐⭐⭐⭐⭐‘This was an excellent read. Thoroughly recommended. It made me want to visit North Wales.’ ⭐⭐⭐⭐⭐‘Fantastic. I really enjoyed this book’ ⭐⭐⭐⭐⭐‘Do yourself a favour and get a copy of The Dark Tide – you will not be disappointed.’ ⭐⭐⭐⭐⭐
Eksklusiv medlemspris 109 kr
Eksklusiv medlemspris og medlemspris er kun for medlemmer. Du bliver automatisk medlem når du køber til eksklusiv medlemspris eller medlemspris. Få 7 dages gratis medlemskab (herefter automatisk 89 kr/30 dage). Læs mere om fordelene
Gratis fragt
5 - 7 hverdage
10 kr
Lavt pakkegebyr
Normalpris 112 kr
Fragt: 59 kr
7 - 10 hverdage
20 kr
Pakkegebyr
Spar 3 kr
Se vores konkurrenters priser her
God 15.866 anmeldelser på
Bestselling phenomenon Simon McCleave is back with a gripping, atmospheric new crime thriller series set on the Isle of Anglesey.‘Knocked my socks off. McCleave knows how to leave you gasping for air. Absolutely thrilling!’ International million-copy bestseller, Helen FieldsThe beautiful Isle of Anglesey has been rocked by the brutal murders of three female students at a local college. DI Laura Hart is called in to track down the murderer – who the papers have dubbed the Anglesey Ripper – before he strikes again.She quickly identifies a suspect but just as she is about to pounce, he slips through her fingers.Laura and the Beaumaris CID must pursue the serial killer across the island in an increasingly dangerous game of cat and mouse – but he’s always one step ahead of them. And soon, the hunters will become the hunted…An explosive, edge-of-your-seat read that’s perfect for fans of LJ Ross, Ann Cleeves and Elly Griffiths.Readers love Simon McCleave’s Angelsey Series!‘This book was awesome! Suspense, intrigue, action, and great police work!’⭐⭐⭐⭐⭐‘Another fantastic page-turner… cleverly written and could easily be a TV show!’ ⭐⭐⭐⭐⭐‘Twists and turns aplenty within a well-paced, exciting narrative. A superlative and atmospheric thriller’ ⭐⭐⭐⭐⭐‘Excellent’ ⭐⭐⭐⭐⭐‘A gripping and sublime crime thriller topped with plenty of action and exciting storylines.’ ⭐⭐⭐⭐⭐‘This was an excellent read. Thoroughly recommended. It made me want to visit North Wales.’ ⭐⭐⭐⭐⭐‘Fantastic. I really enjoyed this book’ ⭐⭐⭐⭐⭐‘Do yourself a favour and get a copy of The Dark Tide – you will not be disappointed.’ ⭐⭐⭐⭐⭐
Produktdetaljer
Sprog: Engelsk
Sider: 320
ISBN-13: 9780008524883
Indbinding: Paperback
Udgave:
ISBN-10: 0008524882
Udg. Dato: 22 jun 2023
Længde: 32mm
Bredde: 128mm
Højde: 198mm
Oplagsdato: 22 jun 2023
Forfatter(e): Simon McCleave
Forfatter(e) Simon McCleave


Kategori Politiske thrillere


Sprog Engelsk


Indbinding Paperback


Sider 320


Udgave


Længde 32mm


Bredde 128mm


Højde 198mm


Udg. Dato 22 jun 2023


Oplagsdato 22 jun 2023

MEDLEMSFORDELE
GRATIS FRAGT
SPAR OP TIL 90%
Andre har også købt
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 200

kr 280
Normalpris
kr 208
Medlemspris
SPAR
kr 80
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 199

kr 320
Normalpris
kr 211
Medlemspris
SPAR
kr 121
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 199

kr 299
Normalpris
kr 209
Medlemspris
SPAR
kr 100
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 380

kr 499
Normalpris
kr 392
Medlemspris
SPAR
kr 119
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 214

kr 320
Normalpris
kr 225
Medlemspris
SPAR
kr 106
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 188

kr 269
Normalpris
kr 196
Medlemspris
SPAR
kr 81
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 199

kr 299
Normalpris
kr 209
Medlemspris
SPAR
kr 100
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 179

kr 249
Normalpris
kr 186
Medlemspris
SPAR
kr 70
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 194

kr 300
Normalpris
kr 205
Medlemspris
SPAR
kr 106
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 154

kr 229
Normalpris
kr 162
Medlemspris
SPAR
kr 75
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 183

kr 270
Normalpris
kr 192
Medlemspris
SPAR
kr 87
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 919

kr 1.499
Normalpris
kr 977
Medlemspris
SPAR
kr 580
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 220

kr 320
Normalpris
kr 230
Medlemspris
SPAR
kr 100
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 199

kr 299
Normalpris
kr 209
Medlemspris
SPAR
kr 100
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 329

kr 499
Normalpris
kr 346
Medlemspris
SPAR
kr 170
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 149

kr 249
Normalpris
kr 159
Medlemspris
SPAR
kr 100
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 223

kr 320
Normalpris
kr 233
Medlemspris
SPAR
kr 97
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 25

kr 227
Normalpris
kr 45
Medlemspris
SPAR
kr 202
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 164

kr 199
Normalpris
kr 168
Medlemspris
SPAR
kr 35
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 199

kr 299
Normalpris
kr 209
Medlemspris
SPAR
kr 100
Vi anbefaler også
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 144

kr 149
Normalpris
kr 145
Medlemspris
SPAR
kr 5
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 106
Normalpris
kr 103
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 147

kr 168
Normalpris
kr 149
Medlemspris
SPAR
kr 21
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 106
Normalpris
kr 103
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 96

kr 99
Normalpris
kr 96
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 147

kr 168
Normalpris
kr 149
Medlemspris
SPAR
kr 21
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 112

kr 123
Normalpris
kr 113
Medlemspris
SPAR
kr 11
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 107

kr 112
Normalpris
kr 108
Medlemspris
SPAR
kr 5
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 147

kr 168
Normalpris
kr 149
Medlemspris
SPAR
kr 21
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 147

kr 168
Normalpris
kr 149
Medlemspris
SPAR
kr 21
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 56

kr 79
Normalpris
kr 58
Medlemspris
SPAR
kr 23
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 147

kr 168
Normalpris
kr 149
Medlemspris
SPAR
kr 21