Hurtig levering
Fremragende Trustpilot
Op til 20% Rabat på nye medlemsordrer
Kurv

Isadora Moon Goes to the Fair

Af: Harriet Muncaster Engelsk Paperback
SPAR
kr 3

Isadora Moon Goes to the Fair

Af: Harriet Muncaster Engelsk Paperback
Isadora Moon is special because she''s different. Her mum is a fairy and her dad is a vampire and she''s a bit of both. Isadora is excited for her first ever trip to the fun fair, but when she arrives it''s not quite as magical as she expected. Luckily, her cousin Mirabelle has a plan to make the fairground rides extra special. What could possibly go wrong? With irresistible pink and black artwork throughout by author/illustrator Harriet Muncaster and a totally unique heroine with an out-of-this-world family, this is a beautiful, charming, and funny series of first chapter books. Perfect for fans of Claude, Dixie O''Day, and Squishy McFluff, Isadora Moon is the ideal choice for readers who want their magic and sparkle with a bit of bite!
Eksklusiv medlemspris 90 kr
Denne pris er kun for medlemmer. Du bliver automatisk medlem når du køber til denne pris. Prøv 7 dages gratis medlemskab (herefter automatisk 89 kr/30 dage). Læs mere om fordelene
Gratis fragt
5 - 7 hverdage
10 kr
Lavt pakkegebyr
Normalpris 93 kr
Fragt: 59 kr
7 - 10 hverdage
20 kr
Pakkegebyr
Spar 3 kr
Se vores konkurrenters priser her
God 15.895 anmeldelser på
Isadora Moon is special because she''s different. Her mum is a fairy and her dad is a vampire and she''s a bit of both. Isadora is excited for her first ever trip to the fun fair, but when she arrives it''s not quite as magical as she expected. Luckily, her cousin Mirabelle has a plan to make the fairground rides extra special. What could possibly go wrong? With irresistible pink and black artwork throughout by author/illustrator Harriet Muncaster and a totally unique heroine with an out-of-this-world family, this is a beautiful, charming, and funny series of first chapter books. Perfect for fans of Claude, Dixie O''Day, and Squishy McFluff, Isadora Moon is the ideal choice for readers who want their magic and sparkle with a bit of bite!
Produktdetaljer
Sprog: Engelsk
Sider: 128
ISBN-13: 9780192767103
Indbinding: Paperback
Udgave:
ISBN-10: 0192767100
Udg. Dato: 1 mar 2018
Længde: 9mm
Bredde: 168mm
Højde: 151mm
Forlag: Oxford University Press
Oplagsdato: 1 mar 2018
Forfatter(e): Harriet Muncaster
Forfatter(e) Harriet Muncaster


Kategori Fantasy for børn og unge


Sprog Engelsk


Indbinding Paperback


Sider 128


Udgave


Længde 9mm


Bredde 168mm


Højde 151mm


Udg. Dato 1 mar 2018


Oplagsdato 1 mar 2018

MEDLEMSFORDELE
GRATIS FRAGT
SPAR OP TIL 90%
Andre har også købt
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 96

kr 99
Normalpris
kr 96
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 357

kr 540
Normalpris
kr 375
Medlemspris
SPAR
kr 183
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 174

kr 199
Normalpris
kr 177
Medlemspris
SPAR
kr 25
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 123

kr 177
Normalpris
kr 128
Medlemspris
SPAR
kr 54
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 106
Normalpris
kr 103
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 364

kr 427
Normalpris
kr 370
Medlemspris
SPAR
kr 63
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 106
Normalpris
kr 103
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 357

kr 540
Normalpris
kr 375
Medlemspris
SPAR
kr 183
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 380

kr 499
Normalpris
kr 392
Medlemspris
SPAR
kr 119
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 205

kr 279
Normalpris
kr 212
Medlemspris
SPAR
kr 74
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 200

kr 280
Normalpris
kr 208
Medlemspris
SPAR
kr 80
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 201

kr 320
Normalpris
kr 213
Medlemspris
SPAR
kr 119
BOG (FYSISK BOG)
Eksklusiv medlemspris kr 200

kr 200
Normalpris
kr 200
Medlemspris
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 217

kr 299
Normalpris
kr 225
Medlemspris
SPAR
kr 82
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 186

kr 269
Normalpris
kr 194
Medlemspris
SPAR
kr 83
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 199

kr 320
Normalpris
kr 211
Medlemspris
SPAR
kr 121
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 164

kr 249
Normalpris
kr 173
Medlemspris
SPAR
kr 85
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 919

kr 1.499
Normalpris
kr 977
Medlemspris
SPAR
kr 580
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 201

kr 320
Normalpris
kr 213
Medlemspris
SPAR
kr 119
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 184

kr 299
Normalpris
kr 196
Medlemspris
SPAR
kr 115
Vi anbefaler også
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 90

kr 93
Normalpris
kr 90
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 96

kr 99
Normalpris
kr 96
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 96

kr 99
Normalpris
kr 96
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 90

kr 93
Normalpris
kr 90
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 96

kr 99
Normalpris
kr 96
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 90

kr 93
Normalpris
kr 90
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 90

kr 93
Normalpris
kr 90
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 89

kr 99
Normalpris
kr 90
Medlemspris
SPAR
kr 10
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 96

kr 99
Normalpris
kr 96
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 90

kr 93
Normalpris
kr 90
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 96

kr 99
Normalpris
kr 96
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 96

kr 99
Normalpris
kr 96
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 90

kr 93
Normalpris
kr 90
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 96

kr 99
Normalpris
kr 96
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 96

kr 99
Normalpris
kr 96
Medlemspris
SPAR
kr 3
LYDBOG
Eksklusiv medlemspris kr 39

kr 49
Normalpris
kr 40
Medlemspris
SPAR
kr 10