Hurtig levering
Fremragende Trustpilot
Op til 20% Rabat på nye medlemsordrer
Kurv

It Happened One Midnight

Af: Saranna DeWylde Engelsk Paperback
SPAR
kr 21

It Happened One Midnight

Af: Saranna DeWylde Engelsk Paperback
Fans of The Ex Hex and Payback’s a Witch won’t want to miss this delightful and entertaining novel featuring three meddlesome fairy godmothers on a mission to restore their hometown’s deep well of enchantment by conjuring true love…even in the most reluctant couples.
 
“Readers will be swept away by this enchanting story.” – Publishers Weekly STARRED REVIEW

A PopSugar Best New Book of December

CAN YOU SKIP THE STORYBOOK BEGINNING…

Novelist Juniper Blossom has romance down to a science in her bestselling books. But she’s not about to settle for just any man—a happy ending looks different for everyone, and she needs to find the guy whose idea of forever matches her own. Try telling that to her adorable, meddling grandmothers, though. If she doesn’t find a man soon, they’re going to find one for her. Which is why Juniper has prepared for a trip home to Ever After by fibbing that her sexy, smart, sweet best friend Tomas is her fiancé! He doesn’t believe in love at all, but that doesn’t matter if they’re just pretending…
 
ON THE WAY TO THE HAPPY ENDING?

Divorce attorney Tomas Rivera is as proud of Juniper’s authorial success as she is, but that doesn’t mean he buys into her books’ premise. His career is proof enough that true love is the real fairy tale—and everyone knows fairy tales aren’t real. But he can never say no to gorgeous Juniper, and an “engagement” might move him one legal brief closer to partner at his old-fashioned firm. Yet playing the part suddenly starts to mean feeling it, especially when a kiss just for show turns up the heat between them. Is happily ever after possible for two people who aren’t on the same page when it comes to love?  
 
Eksklusiv medlemspris 147 kr
Medlemspris 149 kr
Denne pris er kun for medlemmer. Du bliver automatisk medlem når du køber til denne pris. Prøv 7 dages gratis medlemskab (herefter automatisk 89 kr/30 dage). Læs mere om fordelene
Gratis fragt
5 - 7 hverdage
10 kr
Lavt pakkegebyr
Normalpris 168 kr
Fragt: 59 kr
7 - 10 hverdage
20 kr
Pakkegebyr
Spar 21 kr
Se vores konkurrenters priser her
God 15.888 anmeldelser på
Fans of The Ex Hex and Payback’s a Witch won’t want to miss this delightful and entertaining novel featuring three meddlesome fairy godmothers on a mission to restore their hometown’s deep well of enchantment by conjuring true love…even in the most reluctant couples.
 
“Readers will be swept away by this enchanting story.” – Publishers Weekly STARRED REVIEW

A PopSugar Best New Book of December

CAN YOU SKIP THE STORYBOOK BEGINNING…

Novelist Juniper Blossom has romance down to a science in her bestselling books. But she’s not about to settle for just any man—a happy ending looks different for everyone, and she needs to find the guy whose idea of forever matches her own. Try telling that to her adorable, meddling grandmothers, though. If she doesn’t find a man soon, they’re going to find one for her. Which is why Juniper has prepared for a trip home to Ever After by fibbing that her sexy, smart, sweet best friend Tomas is her fiancé! He doesn’t believe in love at all, but that doesn’t matter if they’re just pretending…
 
ON THE WAY TO THE HAPPY ENDING?

Divorce attorney Tomas Rivera is as proud of Juniper’s authorial success as she is, but that doesn’t mean he buys into her books’ premise. His career is proof enough that true love is the real fairy tale—and everyone knows fairy tales aren’t real. But he can never say no to gorgeous Juniper, and an “engagement” might move him one legal brief closer to partner at his old-fashioned firm. Yet playing the part suddenly starts to mean feeling it, especially when a kiss just for show turns up the heat between them. Is happily ever after possible for two people who aren’t on the same page when it comes to love?  
 
Produktdetaljer
Sprog: Engelsk
Sider: 320
ISBN-13: 9781420153163
Indbinding: Paperback
Udgave:
ISBN-10: 1420153161
Udg. Dato: 28 dec 2021
Længde: 29mm
Bredde: 140mm
Højde: 209mm
Forlag: Kensington Publishing
Oplagsdato: 28 dec 2021
Forfatter(e): Saranna DeWylde
Forfatter(e) Saranna DeWylde


Kategori Moderne Samtidslitteratur


Sprog Engelsk


Indbinding Paperback


Sider 320


Udgave


Længde 29mm


Bredde 140mm


Højde 209mm


Udg. Dato 28 dec 2021


Oplagsdato 28 dec 2021

MEDLEMSFORDELE
GRATIS FRAGT
SPAR OP TIL 90%
Andre har også købt
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 160

kr 190
Normalpris
kr 163
Medlemspris
SPAR
kr 30
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 221

kr 315
Normalpris
kr 230
Medlemspris
SPAR
kr 94
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 140

kr 199
Normalpris
kr 146
Medlemspris
SPAR
kr 59
LYDBOG
Eksklusiv medlemspris kr 125

kr 179
Normalpris
kr 130
Medlemspris
SPAR
kr 54
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 68

kr 98
Normalpris
kr 71
Medlemspris
SPAR
kr 30
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 160

kr 190
Normalpris
kr 163
Medlemspris
SPAR
kr 30
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 168

kr 242
Normalpris
kr 175
Medlemspris
SPAR
kr 74
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 63

kr 79
Normalpris
kr 65
Medlemspris
SPAR
kr 16
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 188

kr 271
Normalpris
kr 196
Medlemspris
SPAR
kr 83
LYDBOG
Eksklusiv medlemspris kr 100

kr 160
Normalpris
kr 106
Medlemspris
SPAR
kr 60
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 159

kr 199
Normalpris
kr 163
Medlemspris
SPAR
kr 40
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 55

kr 69
Normalpris
kr 56
Medlemspris
SPAR
kr 14
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 380

kr 499
Normalpris
kr 392
Medlemspris
SPAR
kr 119
Vi anbefaler også
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 147

kr 168
Normalpris
kr 149
Medlemspris
SPAR
kr 21
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 147

kr 168
Normalpris
kr 149
Medlemspris
SPAR
kr 21
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 147

kr 168
Normalpris
kr 149
Medlemspris
SPAR
kr 21
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 134

kr 146
Normalpris
kr 135
Medlemspris
SPAR
kr 12
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 141

kr 157
Normalpris
kr 143
Medlemspris
SPAR
kr 16
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 179

kr 224
Normalpris
kr 184
Medlemspris
SPAR
kr 45
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 147

kr 168
Normalpris
kr 149
Medlemspris
SPAR
kr 21
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 160

kr 190
Normalpris
kr 163
Medlemspris
SPAR
kr 30
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4