Hurtig levering
Fremragende Trustpilot
Op til 20% Rabat på nye medlemsordrer
Kurv

Launch Code

Af: Michael (Author) Ridpath Engelsk Paperback
SPAR
kr 3

Launch Code

Af: Michael (Author) Ridpath Engelsk Paperback
From the million-copy bestselling author, perfect for fans of Das Boot, The Hunt for Red October and Mark Billingham.
Eksklusiv medlemspris 109 kr
Denne pris er kun for medlemmer. Du bliver automatisk medlem når du køber til denne pris. Prøv 7 dages gratis medlemskab (herefter automatisk 89 kr/30 dage). Læs mere om fordelene
Gratis fragt
5 - 7 hverdage
10 kr
Lavt pakkegebyr
Normalpris 112 kr
Fragt: 59 kr
7 - 10 hverdage
20 kr
Pakkegebyr
Spar 3 kr
Se vores konkurrenters priser her
God 15.895 anmeldelser på
From the million-copy bestselling author, perfect for fans of Das Boot, The Hunt for Red October and Mark Billingham.
Produktdetaljer
Sprog: Engelsk
Sider: 400
ISBN-13: 9781786497017
Indbinding: Paperback
Udgave: Main
ISBN-10: 1786497018
Kategori: Agenter og spioner
Udg. Dato: 6 aug 2020
Længde: 30mm
Bredde: 265mm
Højde: 197mm
Forlag: Atlantic Books
Oplagsdato: 6 aug 2020
Forfatter(e): Michael (Author) Ridpath
Forfatter(e) Michael (Author) Ridpath


Kategori Agenter og spioner


Sprog Engelsk


Indbinding Paperback


Sider 400


Udgave Main


Længde 30mm


Bredde 265mm


Højde 197mm


Udg. Dato 6 aug 2020


Oplagsdato 6 aug 2020

MEDLEMSFORDELE
GRATIS FRAGT
SPAR OP TIL 90%
Andre har også købt
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 380

kr 499
Normalpris
kr 392
Medlemspris
SPAR
kr 119
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 205

kr 279
Normalpris
kr 212
Medlemspris
SPAR
kr 74
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 200

kr 280
Normalpris
kr 208
Medlemspris
SPAR
kr 80
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 201

kr 320
Normalpris
kr 213
Medlemspris
SPAR
kr 119
BOG (FYSISK BOG)
Eksklusiv medlemspris kr 200

kr 200
Normalpris
kr 200
Medlemspris
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 217

kr 299
Normalpris
kr 225
Medlemspris
SPAR
kr 82
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 186

kr 269
Normalpris
kr 194
Medlemspris
SPAR
kr 83
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 199

kr 320
Normalpris
kr 211
Medlemspris
SPAR
kr 121
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 919

kr 1.499
Normalpris
kr 977
Medlemspris
SPAR
kr 580
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 164

kr 249
Normalpris
kr 173
Medlemspris
SPAR
kr 85
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 201

kr 320
Normalpris
kr 213
Medlemspris
SPAR
kr 119
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 184

kr 299
Normalpris
kr 196
Medlemspris
SPAR
kr 115
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 354

kr 499
Normalpris
kr 369
Medlemspris
SPAR
kr 145
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 199

kr 299
Normalpris
kr 209
Medlemspris
SPAR
kr 100
BOG (FYSISK BOG)
Eksklusiv medlemspris kr 300

kr 2.000
Normalpris
kr 470
Medlemspris
SPAR
kr 1700
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 166

kr 201
Normalpris
kr 170
Medlemspris
SPAR
kr 35
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 105

kr 120
Normalpris
kr 107
Medlemspris
SPAR
kr 15
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 59

kr 270
Normalpris
kr 80
Medlemspris
SPAR
kr 211
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 212

kr 300
Normalpris
kr 221
Medlemspris
SPAR
kr 88
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 167

kr 250
Normalpris
kr 175
Medlemspris
SPAR
kr 83
Vi anbefaler også
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 122

kr 125
Normalpris
kr 122
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 122

kr 125
Normalpris
kr 122
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 122

kr 125
Normalpris
kr 122
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 107

kr 111
Normalpris
kr 107
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4