Hurtig levering
Fremragende Trustpilot
Op til 20% Rabat på nye medlemsordrer
Kurv

Never Let You Go

Af: Chevy Stevens Engelsk Paperback
SPAR
kr 4

Never Let You Go

Af: Chevy Stevens Engelsk Paperback

A chilling, twisting thriller that crackles with suspense, perfect for fans of BA Paris and Clare Mackintosh.

She thought she''d escaped him forever. But will he ever let her go?

Eleven years ago, Lindsey Nash fled into the night with her young daughter, leaving an abusive relationship behind. Her ex-husband ended up in jail and Lindsey started a new life.

Now, Lindsey is older, wiser and believes she has cut all ties with the past. But when Andrew is released from prison, strange things start happening. Lindsey''s new boyfriend is threatened, her home invaded and her daughter followed.

Her ex-husband denies all knowledge, but Lindsey is convinced he''s responsible. Because, after all, who else could it be...?

''Stevens''s taut writing and chilling depiction of love twisted beyond recognition make this a compelling read'' Publishers Weekly, Starred Review

''Disturbing, suspenseful, and just a little nerve-wracking'' Library Journal

Eksklusiv medlemspris 115 kr
Denne pris er kun for medlemmer. Du bliver automatisk medlem når du køber til denne pris. Prøv 7 dages gratis medlemskab (herefter automatisk 89 kr/30 dage). Læs mere om fordelene
Gratis fragt
5 - 7 hverdage
10 kr
Lavt pakkegebyr
Normalpris 119 kr
Fragt: 59 kr
7 - 10 hverdage
20 kr
Pakkegebyr
Spar 4 kr
Se vores konkurrenters priser her
God 15.897 anmeldelser på

A chilling, twisting thriller that crackles with suspense, perfect for fans of BA Paris and Clare Mackintosh.

She thought she''d escaped him forever. But will he ever let her go?

Eleven years ago, Lindsey Nash fled into the night with her young daughter, leaving an abusive relationship behind. Her ex-husband ended up in jail and Lindsey started a new life.

Now, Lindsey is older, wiser and believes she has cut all ties with the past. But when Andrew is released from prison, strange things start happening. Lindsey''s new boyfriend is threatened, her home invaded and her daughter followed.

Her ex-husband denies all knowledge, but Lindsey is convinced he''s responsible. Because, after all, who else could it be...?

''Stevens''s taut writing and chilling depiction of love twisted beyond recognition make this a compelling read'' Publishers Weekly, Starred Review

''Disturbing, suspenseful, and just a little nerve-wracking'' Library Journal

Produktdetaljer
Sprog: Engelsk
Sider: 416
ISBN-13: 9780751569186
Indbinding: Paperback
Udgave:
ISBN-10: 0751569186
Udg. Dato: 7 sep 2017
Længde: 26mm
Bredde: 200mm
Højde: 135mm
Forlag: Little, Brown Book Group
Oplagsdato: 7 sep 2017
Forfatter(e): Chevy Stevens
Forfatter(e) Chevy Stevens


Kategori Thrillere / spændingsromaner


Sprog Engelsk


Indbinding Paperback


Sider 416


Udgave


Længde 26mm


Bredde 200mm


Højde 135mm


Udg. Dato 7 sep 2017


Oplagsdato 7 sep 2017

MEDLEMSFORDELE
GRATIS FRAGT
SPAR OP TIL 90%
Andre har også købt
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 380

kr 499
Normalpris
kr 392
Medlemspris
SPAR
kr 119
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 205

kr 279
Normalpris
kr 212
Medlemspris
SPAR
kr 74
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 200

kr 280
Normalpris
kr 208
Medlemspris
SPAR
kr 80
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 201

kr 320
Normalpris
kr 213
Medlemspris
SPAR
kr 119
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 214

kr 320
Normalpris
kr 225
Medlemspris
SPAR
kr 106
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 919

kr 1.499
Normalpris
kr 977
Medlemspris
SPAR
kr 580
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 164

kr 249
Normalpris
kr 173
Medlemspris
SPAR
kr 85
BOG (FYSISK BOG)
Eksklusiv medlemspris kr 200

kr 200
Normalpris
kr 200
Medlemspris
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 217

kr 299
Normalpris
kr 225
Medlemspris
SPAR
kr 82
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 186

kr 269
Normalpris
kr 194
Medlemspris
SPAR
kr 83
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 184

kr 299
Normalpris
kr 196
Medlemspris
SPAR
kr 115
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 354

kr 499
Normalpris
kr 369
Medlemspris
SPAR
kr 145
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 201

kr 320
Normalpris
kr 213
Medlemspris
SPAR
kr 119
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 202

kr 299
Normalpris
kr 212
Medlemspris
SPAR
kr 97
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 182

kr 250
Normalpris
kr 189
Medlemspris
SPAR
kr 68
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 565

kr 883
Normalpris
kr 597
Medlemspris
SPAR
kr 318
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 199

kr 299
Normalpris
kr 209
Medlemspris
SPAR
kr 100
BOG (FYSISK BOG)
Eksklusiv medlemspris kr 300

kr 2.000
Normalpris
kr 470
Medlemspris
SPAR
kr 1700
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 124

kr 199
Normalpris
kr 132
Medlemspris
SPAR
kr 75
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 223

kr 320
Normalpris
kr 233
Medlemspris
SPAR
kr 97
Vi anbefaler også
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 106
Normalpris
kr 103
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 107

kr 111
Normalpris
kr 107
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 134

kr 146
Normalpris
kr 135
Medlemspris
SPAR
kr 12
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 147

kr 168
Normalpris
kr 149
Medlemspris
SPAR
kr 21
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 144

kr 149
Normalpris
kr 145
Medlemspris
SPAR
kr 5
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 112

kr 129
Normalpris
kr 114
Medlemspris
SPAR
kr 17
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 160

kr 190
Normalpris
kr 163
Medlemspris
SPAR
kr 30
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 107

kr 111
Normalpris
kr 107
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 106
Normalpris
kr 103
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 122

kr 125
Normalpris
kr 122
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 106
Normalpris
kr 103
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 147

kr 168
Normalpris
kr 149
Medlemspris
SPAR
kr 21
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3