Hurtig levering
Fremragende Trustpilot
Op til 20% Rabat på nye medlemsordrer
Kurv

One Last Chance

Af: Kat Martin Engelsk Hardback
SPAR
kr 70

One Last Chance

Af: Kat Martin Engelsk Hardback
The New York Times bestselling author delivers an explosive thriller perfect for fans of Laura Griffin and Heather Graham featuring a dangerous cult, an ex Green Beret, and a female private investigator who will stop at nothing to rescue her missing sister and unmask a high-stakes conspiracy.

Former Green Beret Edge Logan has made a new life for himself at Nighthawk Security in Denver, using his finely honed skills to neutralize threats of all kinds. When he overhears friend and fellow agent Skye Delaney discussing a new case involving her missing sister and a mysterious cult, he offers himself as backup. With her own military background, Skye is gutsy and more than capable, but a cult like Children of the Sun is too risky for anyone to investigate alone.

Skye is grateful for Edge’s experience, even though she is aware of the attraction simmering between them. Her battle scars make her reluctant to get involved with anyone, much less a coworker—even a warrior like Edge. But infiltrating the cult’s compound is more complicated than expected—and something much more sinister than worship is clearly going on behind its walls. As the pair works against the clock to unearth high-stakes secrets, the personal barriers between them begin to crumble. Together, can they unmask the face of evil before their time runs out?

“Will captivate series fans and new readers alike.” – Publishers Weekly
Eksklusiv medlemspris 211 kr
Medlemspris 218 kr
Denne pris er kun for medlemmer. Du bliver automatisk medlem når du køber til denne pris. Prøv 7 dages gratis medlemskab (herefter automatisk 89 kr/30 dage). Læs mere om fordelene
Gratis fragt
5 - 7 hverdage
10 kr
Lavt pakkegebyr
Normalpris 281 kr
Fragt: 59 kr
7 - 10 hverdage
20 kr
Pakkegebyr
Spar 70 kr
Se vores konkurrenters priser her
God 15.895 anmeldelser på
The New York Times bestselling author delivers an explosive thriller perfect for fans of Laura Griffin and Heather Graham featuring a dangerous cult, an ex Green Beret, and a female private investigator who will stop at nothing to rescue her missing sister and unmask a high-stakes conspiracy.

Former Green Beret Edge Logan has made a new life for himself at Nighthawk Security in Denver, using his finely honed skills to neutralize threats of all kinds. When he overhears friend and fellow agent Skye Delaney discussing a new case involving her missing sister and a mysterious cult, he offers himself as backup. With her own military background, Skye is gutsy and more than capable, but a cult like Children of the Sun is too risky for anyone to investigate alone.

Skye is grateful for Edge’s experience, even though she is aware of the attraction simmering between them. Her battle scars make her reluctant to get involved with anyone, much less a coworker—even a warrior like Edge. But infiltrating the cult’s compound is more complicated than expected—and something much more sinister than worship is clearly going on behind its walls. As the pair works against the clock to unearth high-stakes secrets, the personal barriers between them begin to crumble. Together, can they unmask the face of evil before their time runs out?

“Will captivate series fans and new readers alike.” – Publishers Weekly
Produktdetaljer
Sprog: Engelsk
Sider: 400
ISBN-13: 9781496736819
Indbinding: Hardback
Udgave:
ISBN-10: 1496736818
Udg. Dato: 29 nov 2022
Længde: 32mm
Bredde: 162mm
Højde: 236mm
Forlag: Kensington Publishing
Oplagsdato: 29 nov 2022
Forfatter(e): Kat Martin
Forfatter(e) Kat Martin


Kategori Thrillere / spændingsromaner


Sprog Engelsk


Indbinding Hardback


Sider 400


Udgave


Længde 32mm


Bredde 162mm


Højde 236mm


Udg. Dato 29 nov 2022


Oplagsdato 29 nov 2022

MEDLEMSFORDELE
GRATIS FRAGT
SPAR OP TIL 90%
Andre har også købt
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 380

kr 499
Normalpris
kr 392
Medlemspris
SPAR
kr 119
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 205

kr 279
Normalpris
kr 212
Medlemspris
SPAR
kr 74
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 200

kr 280
Normalpris
kr 208
Medlemspris
SPAR
kr 80
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 201

kr 320
Normalpris
kr 213
Medlemspris
SPAR
kr 119
BOG (FYSISK BOG)
Eksklusiv medlemspris kr 200

kr 200
Normalpris
kr 200
Medlemspris
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 217

kr 299
Normalpris
kr 225
Medlemspris
SPAR
kr 82
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 186

kr 269
Normalpris
kr 194
Medlemspris
SPAR
kr 83
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 199

kr 320
Normalpris
kr 211
Medlemspris
SPAR
kr 121
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 919

kr 1.499
Normalpris
kr 977
Medlemspris
SPAR
kr 580
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 164

kr 249
Normalpris
kr 173
Medlemspris
SPAR
kr 85
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 201

kr 320
Normalpris
kr 213
Medlemspris
SPAR
kr 119
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 184

kr 299
Normalpris
kr 196
Medlemspris
SPAR
kr 115
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 166

kr 201
Normalpris
kr 170
Medlemspris
SPAR
kr 35
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 354

kr 499
Normalpris
kr 369
Medlemspris
SPAR
kr 145
BOG (FYSISK BOG)
Eksklusiv medlemspris kr 300

kr 2.000
Normalpris
kr 470
Medlemspris
SPAR
kr 1700
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 199

kr 299
Normalpris
kr 209
Medlemspris
SPAR
kr 100
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 105

kr 120
Normalpris
kr 107
Medlemspris
SPAR
kr 15
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 167

kr 250
Normalpris
kr 175
Medlemspris
SPAR
kr 83
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 59

kr 270
Normalpris
kr 80
Medlemspris
SPAR
kr 211
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 202

kr 299
Normalpris
kr 212
Medlemspris
SPAR
kr 97
Vi anbefaler også
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 122

kr 125
Normalpris
kr 122
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 98

kr 101
Normalpris
kr 98
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 122

kr 125
Normalpris
kr 122
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 104

kr 107
Normalpris
kr 104
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 168

kr 224
Normalpris
kr 174
Medlemspris
SPAR
kr 56
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 179

kr 224
Normalpris
kr 184
Medlemspris
SPAR
kr 45
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 211

kr 281
Normalpris
kr 218
Medlemspris
SPAR
kr 70
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 217

kr 292
Normalpris
kr 225
Medlemspris
SPAR
kr 75
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 104

kr 213
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 109
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 179

kr 224
Normalpris
kr 184
Medlemspris
SPAR
kr 45
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 150

kr 167
Normalpris
kr 152
Medlemspris
SPAR
kr 17
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 179

kr 224
Normalpris
kr 184
Medlemspris
SPAR
kr 45
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 147

kr 168
Normalpris
kr 149
Medlemspris
SPAR
kr 21
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 104

kr 107
Normalpris
kr 104
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 124

kr 128
Normalpris
kr 124
Medlemspris
SPAR
kr 4