Hurtig levering
Fremragende Trustpilot
Op til 20% Rabat på nye medlemsordrer
Kurv

Serpent & Dove 2-Book Box Set

Af: Shelby Mahurin Engelsk Paperback
SPAR
kr 26

Serpent & Dove 2-Book Box Set

Af: Shelby Mahurin Engelsk Paperback

"Full of everything I love: a sparkling and fully realized heroine, an intricate and deadly system of magic, and a searing romance that kept me reading long into the night." —Sarah J. Maas, #1 New York Times bestselling author of A Court of Thorns and Roses series

Bound as one, to love, honor, or burn. A tale of witchcraft and forbidden love, perfect for fans of Kendare Blake and Victoria Aveyard.

The first two books in Shelby Mahurin’s bestselling fantasy trilogy are now available in this beautifully packaged paperback box set—a treasure for fans to add to their collection and the perfect gift to readers looking for a new series.

This box set of Serpent & Dove and Blood & Honey paperbacks is a binge-friendly way to enjoy the first two books of Shelby Mahurin''s stunning debut fantasy series of forbidden love. Makes a great gift!

Don''t miss Gods & Monsters, the spellbinding conclusion of this epic trilogy, coming July 2021!

Eksklusiv medlemspris 153 kr
Medlemspris 156 kr
Denne pris er kun for medlemmer. Du bliver automatisk medlem når du køber til denne pris. Prøv 7 dages gratis medlemskab (herefter automatisk 89 kr/30 dage). Læs mere om fordelene
Gratis fragt
5 - 7 hverdage
10 kr
Lavt pakkegebyr
Normalpris 179 kr
Fragt: 59 kr
7 - 10 hverdage
20 kr
Pakkegebyr
Spar 26 kr
Se vores konkurrenters priser her
God 15.906 anmeldelser på

"Full of everything I love: a sparkling and fully realized heroine, an intricate and deadly system of magic, and a searing romance that kept me reading long into the night." —Sarah J. Maas, #1 New York Times bestselling author of A Court of Thorns and Roses series

Bound as one, to love, honor, or burn. A tale of witchcraft and forbidden love, perfect for fans of Kendare Blake and Victoria Aveyard.

The first two books in Shelby Mahurin’s bestselling fantasy trilogy are now available in this beautifully packaged paperback box set—a treasure for fans to add to their collection and the perfect gift to readers looking for a new series.

This box set of Serpent & Dove and Blood & Honey paperbacks is a binge-friendly way to enjoy the first two books of Shelby Mahurin''s stunning debut fantasy series of forbidden love. Makes a great gift!

Don''t miss Gods & Monsters, the spellbinding conclusion of this epic trilogy, coming July 2021!

Produktdetaljer
Sprog: Engelsk
Sider: 1104
ISBN-13: 9780063158849
Indbinding: Paperback
Udgave:
ISBN-10: 0063158841
Udg. Dato: 2 sep 2021
Længde: 73mm
Bredde: 142mm
Højde: 207mm
Forlag: HarperCollins Publishers Inc
Oplagsdato: 2 sep 2021
Forfatter(e): Shelby Mahurin
Forfatter(e) Shelby Mahurin


Kategori Fantasy for børn og unge


Sprog Engelsk


Indbinding Paperback


Sider 1104


Udgave


Længde 73mm


Bredde 142mm


Højde 207mm


Udg. Dato 2 sep 2021


Oplagsdato 2 sep 2021

MEDLEMSFORDELE
GRATIS FRAGT
SPAR OP TIL 90%
Andre har også købt
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 134

kr 146
Normalpris
kr 135
Medlemspris
SPAR
kr 12
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 135

kr 169
Normalpris
kr 138
Medlemspris
SPAR
kr 34
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 106
Normalpris
kr 103
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 147

kr 168
Normalpris
kr 149
Medlemspris
SPAR
kr 21
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 179

kr 224
Normalpris
kr 184
Medlemspris
SPAR
kr 45
LYDBOG
Eksklusiv medlemspris kr 79

kr 99
Normalpris
kr 81
Medlemspris
SPAR
kr 20
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 230

kr 281
Normalpris
kr 235
Medlemspris
SPAR
kr 51
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 166

kr 180
Normalpris
kr 167
Medlemspris
SPAR
kr 14
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 128

kr 134
Normalpris
kr 129
Medlemspris
SPAR
kr 6
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 211

kr 299
Normalpris
kr 220
Medlemspris
SPAR
kr 88
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 62

kr 84
Normalpris
kr 64
Medlemspris
SPAR
kr 22
LYDBOG
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 128
Normalpris
kr 106
Medlemspris
SPAR
kr 25
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 55

kr 69
Normalpris
kr 56
Medlemspris
SPAR
kr 14
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 106
Normalpris
kr 103
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 249

kr 336
Normalpris
kr 258
Medlemspris
SPAR
kr 87
Vi anbefaler også
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 104

kr 107
Normalpris
kr 104
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 104

kr 108
Normalpris
kr 104
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 104

kr 107
Normalpris
kr 104
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 147

kr 168
Normalpris
kr 149
Medlemspris
SPAR
kr 21
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 101

kr 104
Normalpris
kr 101
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 106
Normalpris
kr 103
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 166

kr 213
Normalpris
kr 171
Medlemspris
SPAR
kr 47
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 160

kr 190
Normalpris
kr 163
Medlemspris
SPAR
kr 30
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 160

kr 190
Normalpris
kr 163
Medlemspris
SPAR
kr 30
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 106
Normalpris
kr 103
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 90

kr 93
Normalpris
kr 90
Medlemspris
SPAR
kr 3