Hurtig levering
Fremragende Trustpilot
Op til 20% Rabat på nye medlemsordrer
Kurv

The Harbour

Af: Katrine Engberg Engelsk Paperback
SPAR
kr 4

The Harbour

Af: Katrine Engberg Engelsk Paperback

From the #1 internationally bestselling author of The Tenant and The Butterfly House, comes an unputdownable and darkly original new thriller featuring Detectives Jeppe Kørner and Anette Werner.

A boy is missing.
A web of lies will be uncovered...

When fifteen-year-old Oscar Dreyer-Hoff disappears, it''s assumed he''s another teenage runaway - an overlooked middle child who will turn up within 24 hours.

But as the hours, and then days, tick by and the family become more frantic, Detectives Jeppe Kørner and Anette Werner begin to dig deeper into Oscar''s life.

Who has been sending the family malicious notes? What secrets is Oscar''s best friend keeping? And what''s really going on down at the harbour?

With every passing hour and little evidence, the odds of finding a missing person grow dimmer and dimmer in Kørner and Werner''s toughest case yet.

Combining pin-sharp storytelling and a rollercoaster investigation, The Harbour is an absorbing mystery thriller for fans of Jo Nesbo and Tana French.

Eksklusiv medlemspris 115 kr
Denne pris er kun for medlemmer. Du bliver automatisk medlem når du køber til denne pris. Prøv 7 dages gratis medlemskab (herefter automatisk 89 kr/30 dage). Læs mere om fordelene
Gratis fragt
5 - 7 hverdage
10 kr
Lavt pakkegebyr
Normalpris 119 kr
Fragt: 59 kr
7 - 10 hverdage
20 kr
Pakkegebyr
Spar 4 kr
Se vores konkurrenters priser her
God 15.888 anmeldelser på

From the #1 internationally bestselling author of The Tenant and The Butterfly House, comes an unputdownable and darkly original new thriller featuring Detectives Jeppe Kørner and Anette Werner.

A boy is missing.
A web of lies will be uncovered...

When fifteen-year-old Oscar Dreyer-Hoff disappears, it''s assumed he''s another teenage runaway - an overlooked middle child who will turn up within 24 hours.

But as the hours, and then days, tick by and the family become more frantic, Detectives Jeppe Kørner and Anette Werner begin to dig deeper into Oscar''s life.

Who has been sending the family malicious notes? What secrets is Oscar''s best friend keeping? And what''s really going on down at the harbour?

With every passing hour and little evidence, the odds of finding a missing person grow dimmer and dimmer in Kørner and Werner''s toughest case yet.

Combining pin-sharp storytelling and a rollercoaster investigation, The Harbour is an absorbing mystery thriller for fans of Jo Nesbo and Tana French.

Produktdetaljer
Sprog: Engelsk
Sider: 352
ISBN-13: 9781529344745
Indbinding: Paperback
Udgave:
ISBN-10: 1529344743
Udg. Dato: 29 sep 2022
Længde: 23mm
Bredde: 131mm
Højde: 197mm
Forlag: Hodder & Stoughton
Oplagsdato: 29 sep 2022
Forfatter(e): Katrine Engberg
Forfatter(e) Katrine Engberg


Kategori Thrillere / spændingsromaner


Sprog Engelsk


Indbinding Paperback


Sider 352


Udgave


Længde 23mm


Bredde 131mm


Højde 197mm


Udg. Dato 29 sep 2022


Oplagsdato 29 sep 2022

MEDLEMSFORDELE
GRATIS FRAGT
SPAR OP TIL 90%
Andre har også købt
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 191

kr 269
Normalpris
kr 199
Medlemspris
SPAR
kr 78
LYDBOG
City
Jesper Stein
9 anmeldelser
Eksklusiv medlemspris kr 140

kr 199
Normalpris
kr 146
Medlemspris
SPAR
kr 59
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 55

kr 69
Normalpris
kr 56
Medlemspris
SPAR
kr 14
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 147

kr 168
Normalpris
kr 149
Medlemspris
SPAR
kr 21
LYDBOG
Eksklusiv medlemspris kr 55

kr 69
Normalpris
kr 56
Medlemspris
SPAR
kr 14
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 96

kr 99
Normalpris
kr 96
Medlemspris
SPAR
kr 3
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 56

kr 79
Normalpris
kr 58
Medlemspris
SPAR
kr 23
LYDBOG
Papa
Jesper Stein
4 anmeldelser
Eksklusiv medlemspris kr 78

kr 99
Normalpris
kr 80
Medlemspris
SPAR
kr 21
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 98

kr 140
Normalpris
kr 102
Medlemspris
SPAR
kr 42
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 123

kr 127
Normalpris
kr 123
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 199

kr 279
Normalpris
kr 207
Medlemspris
SPAR
kr 80
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 380

kr 499
Normalpris
kr 392
Medlemspris
SPAR
kr 119
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 214

kr 320
Normalpris
kr 225
Medlemspris
SPAR
kr 106
BOG (FYSISK BOG)
Eksklusiv medlemspris kr 200

kr 200
Normalpris
kr 200
Medlemspris
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 105

kr 120
Normalpris
kr 107
Medlemspris
SPAR
kr 15
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 182

kr 250
Normalpris
kr 189
Medlemspris
SPAR
kr 68
Vi anbefaler også
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 92

kr 99
Normalpris
kr 93
Medlemspris
SPAR
kr 7
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 160

kr 190
Normalpris
kr 163
Medlemspris
SPAR
kr 30
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 192

kr 247
Normalpris
kr 198
Medlemspris
SPAR
kr 55
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 114

kr 129
Normalpris
kr 116
Medlemspris
SPAR
kr 15
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 110

kr 129
Normalpris
kr 112
Medlemspris
SPAR
kr 19
LYDBOG
Eksklusiv medlemspris kr 55

kr 69
Normalpris
kr 56
Medlemspris
SPAR
kr 14
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 135

kr 169
Normalpris
kr 138
Medlemspris
SPAR
kr 34
BOG (INDBUNDET)
Eksklusiv medlemspris kr 152

kr 199
Normalpris
kr 157
Medlemspris
SPAR
kr 47
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 70

kr 99
Normalpris
kr 73
Medlemspris
SPAR
kr 29
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 150

kr 199
Normalpris
kr 155
Medlemspris
SPAR
kr 49
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 172

kr 249
Normalpris
kr 180
Medlemspris
SPAR
kr 77
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 106
Normalpris
kr 103
Medlemspris
SPAR
kr 3