Hurtig levering
Fremragende Trustpilot
Op til 20% Rabat på nye medlemsordrer
Kurv
The Christmas Love Letters
Af: Sue Moorcroft Engelsk Paperback
SPAR
kr 3
The Christmas Love Letters
Af: Sue Moorcroft Engelsk Paperback
‘The Queen of Christmas feelgood novels’ The IndependentDive into the gorgeous new Christmas novel from Sunday Times bestseller, Sue Moorcroft – the perfect companion for a cold winter’s night!* * *A secret romance was just the start of the story…Tucked into a crook of the Norfolk coast lies Nelson’s Bar – an idyllic village where time seems to stand still. Maddy Cracey has called this beautiful spot home all her life, as had her husband Adey – until an epic row sent him storming out into a blizzard, with no sign of him since that fateful night.Six years on, and Maddy’s life in the village has settled into a gentle pattern with her young daughter and Great Aunt Ruthie. However, when handsome stranger Raff turns up with a handful of long-forgotten love letters, their quiet life is upended as family secrets from the past are unearthed.As Raff and Maddy get to know each other, they grow closer and a love story of their own seems inevitable. But when Maddy receives a mysterious message, she can’t help but wonder whether her own past is as distant as she''d thought it was…The festive new novel about love, family and the power of words from Sunday Times bestseller Sue Moorcroft, perfect for fans of Sarah Morgan and Phillipa Ashley.Readers are obsessed with Sue Moorcroft!‘Love this author, loved the characters, all set in a snowy landscape – what more could you ask for?’ ⭐⭐⭐⭐⭐‘Festive, feel-good and heartwarming from beginning to end.’ ⭐⭐⭐⭐⭐‘What is there not to like in this book? Christmas lights, an old house, snow and happiness. Absolutely love it.’ ⭐⭐⭐⭐⭐‘Every time I read a new book by Sue Moorcroft I think, this is the best book she has written!’ ⭐⭐⭐⭐⭐‘Wow, wow, wow! I absolutely adored this book, it''s the perfect Christmas tale.’ ⭐⭐⭐⭐⭐‘I didn''t want the story to end!’ ⭐⭐⭐⭐⭐
Eksklusiv medlemspris 109 kr
Eksklusiv medlemspris og medlemspris er kun for medlemmer. Du bliver automatisk medlem når du køber til eksklusiv medlemspris eller medlemspris. Få 7 dages gratis medlemskab (herefter automatisk 89 kr/30 dage). Læs mere om fordelene
Gratis fragt
5 - 7 hverdage
10 kr
Lavt pakkegebyr
Normalpris 112 kr
Fragt: 59 kr
7 - 10 hverdage
20 kr
Pakkegebyr
Spar 3 kr
Se vores konkurrenters priser her
God 15.866 anmeldelser på
‘The Queen of Christmas feelgood novels’ The IndependentDive into the gorgeous new Christmas novel from Sunday Times bestseller, Sue Moorcroft – the perfect companion for a cold winter’s night!* * *A secret romance was just the start of the story…Tucked into a crook of the Norfolk coast lies Nelson’s Bar – an idyllic village where time seems to stand still. Maddy Cracey has called this beautiful spot home all her life, as had her husband Adey – until an epic row sent him storming out into a blizzard, with no sign of him since that fateful night.Six years on, and Maddy’s life in the village has settled into a gentle pattern with her young daughter and Great Aunt Ruthie. However, when handsome stranger Raff turns up with a handful of long-forgotten love letters, their quiet life is upended as family secrets from the past are unearthed.As Raff and Maddy get to know each other, they grow closer and a love story of their own seems inevitable. But when Maddy receives a mysterious message, she can’t help but wonder whether her own past is as distant as she''d thought it was…The festive new novel about love, family and the power of words from Sunday Times bestseller Sue Moorcroft, perfect for fans of Sarah Morgan and Phillipa Ashley.Readers are obsessed with Sue Moorcroft!‘Love this author, loved the characters, all set in a snowy landscape – what more could you ask for?’ ⭐⭐⭐⭐⭐‘Festive, feel-good and heartwarming from beginning to end.’ ⭐⭐⭐⭐⭐‘What is there not to like in this book? Christmas lights, an old house, snow and happiness. Absolutely love it.’ ⭐⭐⭐⭐⭐‘Every time I read a new book by Sue Moorcroft I think, this is the best book she has written!’ ⭐⭐⭐⭐⭐‘Wow, wow, wow! I absolutely adored this book, it''s the perfect Christmas tale.’ ⭐⭐⭐⭐⭐‘I didn''t want the story to end!’ ⭐⭐⭐⭐⭐
Produktdetaljer
Sprog: Engelsk
Sider: 384
ISBN-13: 9780008636760
Indbinding: Paperback
Udgave:
ISBN-10: 0008636761
Udg. Dato: 26 okt 2023
Længde: 26mm
Bredde: 129mm
Højde: 199mm
Oplagsdato: 26 okt 2023
Forfatter(e): Sue Moorcroft
Forfatter(e) Sue Moorcroft


Kategori Moderne Samtidslitteratur


Sprog Engelsk


Indbinding Paperback


Sider 384


Udgave


Længde 26mm


Bredde 129mm


Højde 199mm


Udg. Dato 26 okt 2023


Oplagsdato 26 okt 2023

MEDLEMSFORDELE
GRATIS FRAGT
SPAR OP TIL 90%
Andre har også købt
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 106
Normalpris
kr 103
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 172

kr 249
Normalpris
kr 180
Medlemspris
SPAR
kr 77
BOG (SPIRALRYG)
Eksklusiv medlemspris kr 489

kr 699
Normalpris
kr 510
Medlemspris
SPAR
kr 210
BOG (SPIRALRYG)
Eksklusiv medlemspris kr 119

kr 129
Normalpris
kr 120
Medlemspris
SPAR
kr 10
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 75

kr 107
Normalpris
kr 78
Medlemspris
SPAR
kr 32
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 127

kr 159
Normalpris
kr 130
Medlemspris
SPAR
kr 32
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 111

kr 139
Normalpris
kr 114
Medlemspris
SPAR
kr 28
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 37

kr 53
Normalpris
kr 39
Medlemspris
SPAR
kr 16
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 43

kr 62
Normalpris
kr 45
Medlemspris
SPAR
kr 19
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 106
Normalpris
kr 103
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 101

kr 104
Normalpris
kr 101
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 116

kr 119
Normalpris
kr 116
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 101

kr 104
Normalpris
kr 101
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 101

kr 104
Normalpris
kr 101
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (HÆFTET)
Eksklusiv medlemspris kr 154

kr 229
Normalpris
kr 162
Medlemspris
SPAR
kr 75
Vi anbefaler også
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
LYDBOG
Eksklusiv medlemspris kr 111

kr 159
Normalpris
kr 116
Medlemspris
SPAR
kr 48
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (HARDBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 179

kr 224
Normalpris
kr 184
Medlemspris
SPAR
kr 45
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 103

kr 106
Normalpris
kr 103
Medlemspris
SPAR
kr 3
E-BOG
Eksklusiv medlemspris kr 54

kr 67
Normalpris
kr 55
Medlemspris
SPAR
kr 13
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 109

kr 112
Normalpris
kr 109
Medlemspris
SPAR
kr 3
BOG (PAPERBACK)
Eksklusiv medlemspris kr 115

kr 119
Normalpris
kr 115
Medlemspris
SPAR
kr 4